Шістьом мешканцям громади надано одноразову матеріальну допомогу

20 квітня заступник селищного голови Сергій ДАШКОВСЬКИЙ провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

13:30 20.04.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території громади коронавірусу станом на 20 квітня

Станом на 20 квітня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 266 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 79 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 8 дітей.

10:57 20.04.2021

Цього року, 26 квітня, виповнюється 35 років від дня Чорнобильської трагедії.

У цей день у 1986 році на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, чисельні людські жертви та зруйновані долі.

08:46 20.04.2021

Забезпечення прав дітей під час проведення карантинних заходів в умовах пандемії

Про вжиття заходів з попередження аварій на території Херсонської області; підготовку надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі; реалізацію інвестиційних проєктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році інфекцією говорили сьогодні під час обласної селекторної наради, в якій селищний голова Дмитро Такаджи разом з іншими представниками громади взяли участь в онлайн-режимі.

15:55 19.04.2021

Розпочато роботи по ямковому ремонту автомобільної дороги  Нижні Сірогози – Нижні Торгаї

Розпочато роботи по ямковому ремонту автомобільної дороги Нижні Сірогози – Нижні Торгаї

На території Нижньосірогозької селищної територіальної громади підрядною організацією ДП «Херсонський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України», а саме Філією «Нижньосірогозький райавтодор» за рахунок коштів Державної установи «Місцеві дороги Херсонщини» продовжується виконання ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

15:13 19.04.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території громади коронавірусу станом на 19 квітня

Станом на 19 квітня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 266 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 79 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 8 дітей.

10:17 19.04.2021

Приєднуйся до боротьби з наркозлочинностю!

Для боротьби з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Національній поліції України було утворено Департамент боротьби з наркозлочинністю, зокрема й Управління боротьби з наркозлочинності у Херсонській області. Одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділу є боротьба проти розповсюдження наркотичних засобів із використанням інноваційних технологій, тобто через мережу «Інтернет».

09:26 19.04.2021

Використання проєктних технологій на уроках географії та фінансової грамотності

16 квітня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено в онлайн - режимі засідання майсер-класу вчителів-майстрів: Пендак Л.С., вчителя географії ОЗ Нижньосірогозького ліцею та Кобиляцької Т.З., вчителя географії  Першопокровського ліцею.

17:36 16.04.2021