Важлива інформація

До уваги фізичних осіб-підприємців

Нижньосірогозька селищна рада повідомляє, що статтею 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено, що фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 розд. XIV ПКУ, та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному цією главою.

13:43 04.06.2021

Повідомлення про обробку полів пестицидами та агрохімікатами на території Нижньосірогозької громади

У період з 06 по 08 червня 2021 року ФГ “Урожай” буде проводити обробку посівів у ранковий та вечірній час поблизу смт. Нижні Сірогози препаратами: гербіциди «Герсотил», «БЕЛЕНУС», інсектициди «Контадор Дуо», «Лок-5», фунгіцид «Тіназол», родентицид «Мишолов», мінеральним добривом «Грінплант».

12:03 04.06.2021

Урядова програма підтримки за приріст корів (за кожну прирощену корову власного відтворення в розмірі 30 000 гривень за одну голову)

Надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень за одну голову.

08:54 02.06.2021

Урядова програма підтримки утримання кіз та овець (за кожну наявну на 1 січня поточного року кізочку, козематку, ярку, вівцематку  в розмірі 1000 гривень за одну голову)

Дотація буде надаватися суб’єктам господарювання, які є власниками кіз та овець (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства), за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову.

08:52 02.06.2021

Урядова програма підтримки часткового відшкодування вартості об’єктів із  зберігання та переробки зерна (зернофуражних сховищ, елеваторів, механізованих зерноскладів, зерноочисних та зерноочисно-сушильних пунктів)

Надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам — юридичним особам, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, причому питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менше ніж 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними за попередній податковий (звітний) рік, новоутвореним сільськогосподарським товаровиробникам, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, за результатами кожного окремого звітного періоду на безповоротній основі в розмірі до 50 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість), у тому числі вартості обладнання, побудованих та/або реконструйованих і прийнятих в експлуатацію у листопаді — грудні минулого року та січні — жовтні поточного року закінчених будівництвом об’єктів (черг та/або пускових комплексів).

08:50 02.06.2021

Урядова програма підтримки компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів

(кредити, залучені для здійснення будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса) та/або побічних продуктів тваринного походження, що належать до II та III категорій, у тому числі вартості обладнання згідно з проектно-кошторисною документацією)

08:48 02.06.2021

Урядова програма підтримки відшкодування вартості тваринницьких об'єктів (тваринницькі об'єкти - тваринницькі ферми і комплекси для утримання тварин, птиці, об’єктів аквакультури, доїльні зали, підприємства з переробки сільськогосподарської продукції

Надаватиметься юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичним особам-підприємцям, у тому числі сімейним фермерським господарствам, що провадять діяльність у галузі тваринництва у розмірі – до 50 % вартості (без урахування податку на додану вартість), а сільськогосподарським кооперативам – до 70 % вартості (без урахування податку на додану вартість).

08:43 02.06.2021

Урядова програма підтримки за закуплених племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів (за закуплені вітчизняні або імпортовані племінні тварини, бджоли, сперму та ембріони)

Надаватиметься юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам (далі – суб’єктам господарювання) незалежно від організаційно-правової форми та форми власності за закуплені ними вітчизняні або імпортовані племінні тварини, бджоли, сперму та ембріони у розмірі – до 80 % вартості (без податку на додану вартість), але не більше ніж:

08:39 02.06.2021

Урядова програма підтримки за наявні бджолосім’ї (за наявну в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю)

Дотація надаватиметься на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам та фізичним особам, які є власниками бджолосімей.

08:32 02.06.2021

Малий та середній бізнес є запорукою стабільності економіки та розвитку країни.

Для допомоги у створенні, розвитку та масштабуванні бізнесу створено онлайн-платформу «Дія.Бізнес», на якій майбутні підприємці можуть отримати безкоштовні консультації у досвідчених експертів та конкретні рекомендації у вирішенні питань (https://business.diia.gov.ua/ ).

10:25 21.05.2021