Важлива інформація

Тільки наявність сталих запасів крові та її компонентів дає можливість медикам вчасно надавати необхідну допомогу. Це може стосуватися кожного з нас, наших родичів, друзів та знайомих.

У літні місяці традиційно спостерігається зниження донорської активності. Це призводить до зменшення запасів крові, що неприпустимо в умовах війни.

15:03 23.07.2024

Чи відчували ви коли-небудь, що настав час для змін?

Час змінити роботу, бо теперішня не приносить задоволення, здобути нові знання чи взагалі - відкрити власний бізнес і успішно вести його? Протягом життя наші інтереси, цінності та потреби постійно змінюються. Особистісний ріст, новий досвід та мінливі обставини провокують бажання почати жити по-іншому. І це абсолютно нормально.

10:17 23.07.2024

Загубили свідоцтво? Клік-клік на порталі Дія — і дублікат готовий

Шукаєте свідоцтво про народження дитини, шукаєте-шукаєте, і от вони, мурахи по шкірі від розуміння, що десь ви його загубили Залишайте черги та бюрократію в минулому, а дублікат замовте на порталі Дія. Як ви любите — все в кілька кліків.

16:30 22.07.2024