Дата: від до Скинути

Не варто боятися своїх емоцій, переживань та страхів. Їх варто проживати та усвідомлювати, перетворюючи поступово на посмішку та позитив

Вибити з колії може будь-яка новина – ранковий обстріл, невдача на роботі, неприємна новина. Іноді ми й самі не очікуємо, наскільки гостро можемо сприйняти певну ситуацію. Але не варто закриватися у собі – потрібно говорити! Саме для цього Український ветеранський фонд започаткував Гарячу лінію кризової підтримки. Наші психологи – чуйні професіонали, які вислухають вас у будь-яку годину дня чи ночі та допоможуть пройти непростий емоційний шлях

20:01 15.02.2024

Позитивна мотивація – основа успішного пошуку роботи

Маленький епізод з життя жінки, яка зуміла, попри війну, не втратити мотивацію й знайти в собі сили рухатися далі. Історія Світлани Сулімовської почалася ще в травні 2022 року. Тоді, опинившись без роботи, жінка була змушена змінити місце проживання.

19:59 15.02.2024

Як дотримуватися прав людини у сфері штучного інтелекту? Рекомендації для компаній та держорганів

Українські компанії та держустанови дедалі частіше використовують штучний інтелект у своїх продуктах. Застосунки для перекладу, замовлення таксі та пошук квартири — це лише кілька сервісів з ШІ, якими користуються мільйони українців. Штучний інтелект дає можливість зробити продукти та послуги цікавішими й зручнішими для користувачів, а також допомагає оптимізувати роботу в компанії. Проте у гонитві за розвитком технології важливо пам‘ятати про безпеку людини та її даних.

19:56 15.02.2024

Закінчення навчального року та дати канікул: розʼяснюємо головне

Під час воєнного стану тривалість навчального року встановлює Кабінет Міністрів України. Він визначив, що 2023/2024 навчальний рік триває з 1 вересня 2023 до 28 червня 2024 року. Водночас це не суперечить призупиненій у дії нормі Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо закінчення навчального року не пізніше 1 липня.

19:54 15.02.2024

Як створювати проєкти у громадах: новий серіал на Дія.Освіта

Міністерство цифрової трансформації України, Українська академія лідерства, EasyBusiness та Центр Економічного Відновлення за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» HOVERLA / проєкт USAID в Україні презентували освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах». Серіал складається з 13 серій та має покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні.

19:50 15.02.2024

російське вторгнення позначилося на всіх сферах нашого життя. І збитки оцінюються в десятки мільярдів гривень.

Вплив військової агресії на довкілля обговорила комісія з визначення шкоди та збитків, завданих природним ресурсам внаслідок збройної агресії російської федерації. Екологічна інспекція Південного округу на сьогодні має такі приблизні виміри завданої шкоди довкіллю Херсонщини:

19:48 15.02.2024

Гуманітарна підтримка, відбудова України, євроінтеграція нашої держави – ці та інші питання обговорили учасники конференції «Литва для України».

Делегація з Херсонщини, яку очолив заступник начальника ХОВА Михайло Лемак, провела ряд зустрічей. Зокрема спілкувалися з дипломатами, парламентарями, місцевими адміністраціями, благодійними організаціями, які підтримують Україну та Херсонщину. У підсумку ряду зустрічей учасники закріпили наміри Литви взяти під патронат Херсонську область.

19:45 15.02.2024

Завершено розслідування стосовно голови окупаційної адміністрації Херсонської області та шістьох учасників незаконного збройного формування

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно голови окупаційної адміністрації Херсонської області та шістьох учасників незаконного збройного формування - «Государственной службы безопасности Херсонской области». Слідством встановлено, що для збереження нелегітимної влади та підтримки її силовим шляхом окупаційний голова регіону забезпечував діяльність НЗФ, фінансуючи цю силову структуру на мільйони російських рублів.

14:52 15.02.2024

Війна в Афганістані – кремлівська авантюра, в якій загинуло більше двох тисяч українців. Пояснює Центр стратегічних комунікацій

35 років тому, 15 лютого 1989 року, завершилося виведення військ срср з Афганістану. Війна в Афганістані – безглузда авантюра радянського керівництва. Вона тривала майже 10 років, призвела до величезних жертв і завершилася поразкою та пришвидшила розпад срср.

13:07 15.02.2024

Поліція фіксує наслідки нищівних ударів російських військ по Херсонщині, є загиблий та четверо поранених, серед них неповнолітня дівчина

Минулої доби російська терористична армія здійснила чергову терористичну атаку Херсона, населених пунктів Херсонського та Бериславського районів. Окупанти гатили з реактивних систем залпового вогню, артилерії, мінометів, танків та БпЛА. Значно постраждали житлові будинки, є жертви серед мирного населення. У Херсоні вибухи лунали протягом всього дня, на вулицях було вкрай небезпечно. Під щільним обстрілом з артилерії противника перебував мікрорайон ХБК. Відбулося влучання у дитячий майданчик, на вулиці в той час перебували 19-річний хлопець та 14-річна дівчина. Хлопець отримав численні поранення і того ж дня помер у реанімації. За життя дівчини борються лікарі, її стан тяжкий. В результаті вибухів значно пошкоджено багатоповерхові будинки, за місцем проживання отримали поранення дві жінки віком 58 та 55 років.

12:05 15.02.2024