Дата: від до Скинути

Нещодавно Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2024 році.

Йдеться про постанову від 13 квітня 2024 р. № 428 “Про внесення змін до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2024 році”. Ознайомитися з нею можна за посиланням: https://cutt.ly/iw77VLvS.

17:37 18.04.2024

Віднайти сили легше пережити період невизначеності допоможуть кваліфіковані психологи.

Відчуваєте постійне хвилювання за рідних людей, стрес через війну не дає якісно піклуватись про себе та близьких, доводиться шукати нового себе, адже все те, що було в житті до великої війни, втрачене?

17:29 18.04.2024

Російська армія в ході своєї спершу гібридної, а тепер – повномасштабної агресії нищить українські культурну матеріальну спадщину.

18 квітня – Міжнародний день пам’яток і визначних місць. Цей день встановлено Генеральною Асамблеєю ЮНЕСКО у 1983 році. Метою було нагадати громадськості про різноманіття культурної спадщини. Розповісти, що це вразлива спадщина та її необхідно зберегти для наступних поколінь.

15:38 18.04.2024

Про завдання, спрямовані на подолання дискримінації осіб, які належать до ромської національної меншини та їх права

Існування в суспільстві негативних стереотипів стосовно осіб з числа ромської національної меншини ускладнює участь ромів в суспільному житті територіальних громад, поглиблює їх ізольованість, призводить до дискримінаційної практики

12:52 18.04.2024

Які особливості вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти у 2024 році?

Міністерство освіти і науки України затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році. Відповідний наказ МОН від 6 березня 2024 р. № 266 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 березня 2024 р. за № 379/41724 та опубліковано в «Офіційному віснику України» 28 березня.

11:42 18.04.2024

Початківці у пошуку роботи часто стикаються з дилемою: роботодавці шукають кандидатів з досвідом роботи, але де його взяти, якщо ви лише починаєте кар’єру?

Волонтерство — ідеальний старт! Це шанс здобути досвід, який шукають роботодавці, і можливість спробувати себе в різних ролях, щоб знайти те, що справді подобається.

11:26 18.04.2024

Як працює програма компенсації для роботодавців? Вона розрахована не лише для ветеранів, а й для цивільних.

74 % українців вважають, що для ветеранів, які отримали інвалідність, після повернення в цивільне життя вагомою проблемою буде відсутність інклюзивного простору та адаптованого робочого місця.

11:04 18.04.2024