Дата: від до Скинути

Що робити, якщо здається, ніби людина на кріслі колісному потребує допомоги в громадському місці? Як загалом пропонувати людині з інвалідністю допомогу? А якщо це дитина?

Не лише які слова добирати, щоб не образити гідність людини, але й як взаємодіяти з нею – про це окремий розділ «Довідника безбар’єрності» – «Етика коректної взаємодії» (https://bf.in.ua/ethics/). Щоб якомога більше людей цієї етики дотримувалися, розпочну серію публікацій, спираючись на поради довідника. І сьогодні про те, як взаємодіяти з людиною із порушенням зору: підійти, провести по вулиці, оминути разом перешкоди.

10:25 09.04.2024

Відчинені вікна — це небезпека для дитини, і зараз ми розкажемо чому

Вікна завжди привертають увагу дітей, адже так вони вивчають навколишнє середовище та пізнають світ. З настанням тепла ми дедалі частіше провітрюємо квартири, однак якщо є маленька дитина — це потрібно робити максимально безпечно.

07:51 09.04.2024

Більшість українців продовжують підтримувати курс України на членство в ЄС та НАТО

Нове всеукраїнське опитування групи «Рейтинг», проведене від імені Міжнародного республіканського  інституту (IRI) показало, що підтримка вступу України до Європейського Союзу  та НАТО залишається високою серед більшості українців.

18:38 08.04.2024

Формування корисних звичок у дитини, що можуть стати запорукою здорового способу життя у дорослому віці.

Життя людини у здебільшого складається зі звичок: це наші ранкові ритуали, те, як ми починаємо і закінчуємо кожну справу, наш стиль харчування та відпочинок — все це формується у нас ще з дитинства.

17:57 08.04.2024