Дата: від до Скинути

Розпочати власну справу та ще й у час війни, справа не з легких. Але, справді сильні і цілеспрямовані люди досягають своєї цілі.

Однією з учасниць популярної грантової Урядової програми «Власна справа» стала Шангар Вікторія. Наполеглива та рішуча жінка, яка не звикла зупинятися, навіть в окупацію не сиділа склавши руки. Жінка постійно волонтерила, всіляко допомагала людям. До повномасштабного вторгнення активно займалася сільським господарством, обробкою земель. Оговтавшись від окупації, вона зрозуміла, що через замінованість полів наразі не може повернутися до улюбленої справи. Саме це стало поштовхом до відкриття власного бізнесу з надання послуг населенню з очистки та калібрування зерна в своєму рідному селищі Нововоронцовка Бериславського району.

16:01 08.04.2024

Ти як?  Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

Ми бачимо неймовірну кількість кадрів жорстокості, не спимо ночами, волонтеримо і продовжуємо вимагати від себе тієї ж продуктивності, тієї ж наснаги і настрою, що й раніше.

15:07 08.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 07 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 5 бригад – це 12 робітників та 5 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку та Херсон. Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 45 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 4 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 104 вікна.

14:09 08.04.2024

На Херсонщині внаслідок російських атак постраждали троє людей

російський агресор не припиняє обстріли звільнених населених пунктів правобережжя Дніпра, зокрема, Бериславського та Херсонського районів. Минулої доби військові рф били по цивільній інфраструктурі з артилерії, мінометів та БпЛА.

11:38 08.04.2024

Національна служба здоров’я України продовжує серію публікацій для ветеранів про те, як отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій.

При інсульті важливо якнайшвидше отримати медичну допомогу. Тож при підозрі на інсульт, коли виникає різкий головний біль, раптове порушення мовлення, оніміння обличчя, втрата рухливості кінцівок – відразу викликайте “швидку” за номером 103.

11:31 08.04.2024