Дата: від до Скинути

З метою оздоровлення на відпочинку дітей в області діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2025 роки

Одним із заходів даної Програми передбачено надання щорічної одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації проти України.

21:02 06.04.2024

Безоплатне зубопротезування ветеранам: триває прийом заявок від медичних закладів

На нараді з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук обговорили стан реалізації пілотного проєкту безоплатного зубопротезування ветеранів.

14:37 06.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 05 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 5 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Тополине, Малу Шестірню, Білу Криницю, Велику Олександрівку, Любимівку, Миролюбівку, Чорнобаївку, Надеждівку, Клапаї та Херсон.

14:35 06.04.2024

На Херсонщині внаслідок російської агресії дві людини загинули та вісім поранено

російські воєнні злочинці не припиняють обстрілювати мирне населення Бериславського та Херсонського районів із артилерії, танків, БпЛА та авіації. Минулої доби в результаті російської агресії дві людини загинули та вісім отримали поранення.

12:50 06.04.2024

Сигнал «увага, оголошена повітряна тривога!», звуки обстрілів та вибухів, повідомлення у медіа про загрози. На жаль, усе це стало нашою буденністю.

Ніхто не може почуватися у повній безпеці, проте у наших силах підготуватися до різних ситуацій, аби мати змогу допомогти собі та рідним!

09:54 06.04.2024