Дата: від до Скинути

Підтримати так, щоб не травмувати ще більше. Так, щоб людина дійсно відчула підтримку, а не замкнулася у собі і своєму горі ще більше.

Про підтримку родин, які переживають невизначену втрату — шукають і чекають на своїх близьких, які зникли безвісти чи перебувають у російському полоні під час онлайн зустрічей, що проводить Простір Можливостей зі спільнотою, яка проходила навчання у тренінговому центрі Простору, розповіла Марія Петришин, керівниця окремого підрозділу “Групи Патріот” (яка займається пошуком зниклих безвісти за особливих обставин та полонених), керівниця Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» та директорка львівського Будинок воїна.

18:57 05.04.2024

З 1 березня держава ще на 6 місяців подовжила допомогу для ВПО, які належать до найбільш вразливих категорій.

Важко змінювати життя, та ще важче – не з власної волі. Тому від початку повномасштабної війни держава підтримує українців, які були змушені покинути домівки й оселитися в нових громадах.

10:06 05.04.2024

Як отримати безоплатну консультацію психіатра?

До психіатра може направити ваш сімейний лікар, психолог чи лікар-спеціаліст. Або можна звернутися до лікаря навіть без скерування. Розповідаємо, як отримати безоплатну консультацію такого фахівця

10:03 05.04.2024

Новий освітній серіал «Як стати ментором для школярів?» на Дія.Освіта

Згідно з результатами опитування від українських соціологів для проєкту «Дій для дітей України» (Ukraine Children's Action Project), 39% дітей середнього та старшого шкільного віку відчувають байдужість до навчання та минулих захоплень.

08:16 05.04.2024