Дата: від до Скинути

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 01 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Білу Криницю, Борозенське, Любимівку, Херсон, Чорнобаївку, Білозерку та Зеленівку.

14:23 02.04.2024

Лише за добу шахраї ошукали жителів Херсонщини більше ніж на 51000 гривень

Шахраї заволоділи коштами 60-річної жительки Херсона. Жінка отримала повідомлення нібито від подруги з проханням терміново позичити гроші. Не перевіривши інформацію, заявниця перерахувала 6000 гривень. Згодом дізналася, що акаунт подруги «взламали» аферисти, а від її імені розсилали всім друзям та знайомим повідомлення з проханням позичити гроші.

14:10 02.04.2024

2 квітня — Всесвітній день поширення знань про аутизм. У цей день люди по всьому світу вдягають блакитне, на знак підтримки людей із такими розладами.

За даними ВООЗ, 1 дитина зі 100 має один із розладів аутистичного спектра. Аутизм — це не хвороба, а стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і може спричинити значні соціальні, комунікативні та поведінкові складнощі.

14:06 02.04.2024

Багато хто досі не знає, що реанімації є відкритими. Тобто пацієнта в реанімації також можна відвідувати та залишатися поруч тривалий час. Розповідаємо

Реанімації є відкритими для родичів чи знайомих пацієнтів. Вільний доступ затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я ще у 2016 році.

11:41 02.04.2024

Програма медичних гарантій покриває і невідкладні, і планові операції. Нагадуємо, як дізнатись, де зробити операцію безоплатно

У будь-якій лікарні, яка має договір із НСЗУ Національна служба здоров'я України за пакетом “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” або “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня” (якщо мова про нескладні операції) оперативні втручання є безоплатними.

10:38 02.04.2024

З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа. Повна вартість оформлення закордонного паспорта протягом 20 робочих днів з 01 квітня 2024 року складатиме 958 грн. У разі термінового оформлення - 1598 грн.

08:03 02.04.2024

Створено Реєстр збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, який має запрацювати завтра.

Від початку повномасштабного вторгнення ми розпочали порушувати питання відшкодування українцям збитків, завданих війною. У цій сфері є перший крок – це створення Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, який має запрацювати завтра.

19:30 01.04.2024

Контакти психологічної підтримки для ветеранів

Ветерани та їхні родини можуть отримати допомогу у питаннях ментального здоров’я. Контакти перевірених надавачів таких послуг опубліковано на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

18:30 01.04.2024