Дата: від до Скинути

Поліція задокументувала 16 воєнних злочинів російських окупантів проти мирного населення Херсонщини

Бериславський та Херсонський райони вкотре перебували під атакою російського агресора. Окупанти здійснили обстріли з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню та скидали боєприпаси з БпЛА.

10:12 04.04.2024

Що робити якщо прийшло сповіщення від ТЦК та СП, що Захисник зник безвісти за особливих обставин?

Родини, які проживають невизначену втрату, тобто, мають зниклих безвісти рідних — це особлива категорія. Часом невизначеність затягується на роки. І, на жаль, є ситуації, де ми не зможемо повернути усіх. Що робити якщо прийшло сповіщення від ТЦК та СП, що Захисник зник безвісти за особливих обставин

09:19 04.04.2024

Сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно. Спробуєте?

Навіть якщо наразі не знаєте, що собі сказати, ми зібрали фрази-мотиватори, які стануть в нагоді. Їх можна говорити собі біля дзеркала зранку, шепотіти у складний момент, подумки повторювати під час прогулянки та періодично нагадувати дітям.

19:58 03.04.2024