Дата: від до Скинути

Прискорене отримання УБД та е-кабінет військовозобовʼязаного: Президент підписав закон, який відкриває нові можливості цифровізації у війську

Президент підписав законопроєкт №10062 «Про внесення змін до деяких законів України», що регулює взаємодію єдиного електронного реєстру військовозобов’язаних з іншими державними реєстрами, уможливлює прискорене отримання статусу учасника бойових дій, а також створення електронного кабінету військовозобов’язаного тощо.

08:40 03.04.2024

Відтепер академічна мобільність до закладів вищої освіти за кордоном за спеціальних умов доступна і для студентів-чоловіків.

Раніше пропозицію відновлення цієї можливості озвучували студенти Маріупольського та Сумського державних університетів під час зустрічей із Президентом України Володимиром Зеленським. На доручення Президента МОН розробило постанову, яку сьогодні схвалив уряд.

17:15 02.04.2024

Безкоштовне навчання для ветеранів та ветеранок

ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма).

15:37 02.04.2024