Дата: від до Скинути

«Довідник безбар’єрності». Днями був презентований його новий розділ – «Гайд безбар’єрних подій»

Війна особливо гостро демонструє, що кожна людина має різний досвід. І жоден із нас напевно не знає, що пережив сусід за місцем у трамваї, людина в черзі у кав’ярні чи супермаркеті. Не травмувати один одного, а бути підтримкою й опорою, правильно взаємодіяти з іншими – цьому вже кілька років вчить «Довідник безбар’єрності» https://bf.in.ua – гід із толерантної взаємодії.

19:04 03.04.2024

Тепер військові можуть скласти особисте розпорядження на випадок своєї смерті про виплату одноразової грошової допомоги (ОГД) особі (особам) за її вибором, визначивши розмір частки таких осіб у відсотках.

16:31 03.04.2024

Увага  Вчергове закликаємо Вас не користуватися послугами так званих посередників під час оформлення будь-яких документів.

Увага Вчергове закликаємо Вас не користуватися послугами так званих посередників під час оформлення будь-яких документів.

Усі територіальні органи та територіальні підрозділи #ДМС, Центри надання адміністративних послуг та центри обслуговування громадян «Паспортний сервіс», які знаходяться в безпечних районах України та за кордоном, продовжують працювати та надавати адміністративні послуги. Оформити документи можна лише у вищезгаданих установах особисто.

16:24 03.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 02 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Білу Криницю, Борозенське, Любимівку, Іванівку, П’ятихатки, Херсон, Чорнобаївку та Зеленівку.

13:22 03.04.2024

Постраждалі від домашнього насильства мають право на безоплатну вторинну правничу допомогу, зокрема, на послуги адвоката чи юриста для представництва інтересів у суді.

Для цього потрібно надати системі безоплатної правничої допомоги документ, що підтверджує статус постраждалої особи.

10:57 03.04.2024