Дата: від до Скинути

Права людини в бізнесі під час війни: нові освітні серіали від Дія.Бізнес та Дія.Освіта

Мінцифра презентує два освітні серіали: базовий «Бізнес та права людини» та поглиблений «Належна обачність щодо прав людини під час війни». Вони будуть цікавими для підприємців та всіх, хто хоче розбиратися в деталях ведення відповідального бізнесу в умовах війни. У серіалі експерти пояснюють, як права людини повʼязані з бізнес-діяльністю та на які аспекти варто зважати, щоб ефективно управляти ризиками для прав людини у воєнний час.

19:26 16.10.2023

Юлія Лапутіна розповіла, як держава допомагає ветеранам та їхнім рідним

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна у великому інтерв'ю РБК-Україна докладно розповіла про те, яким чином держава сприяє реінтеграції ветеранів війни та членів їхніх родин до цивільного життя.

19:24 15.10.2023

Розширено можливості державної програми протезування

За ініціативою Міністерства соціальної політики, розширено можливості державної програми протезування для учасників бойових дій. У першу чергу, йдеться про можливість отримати протез підвищеної функціональності без здійснення  первинного протезування механічним протезом.

18:55 15.10.2023

Добірка корисних чат-ботів для ВПО

Ці програми допоможуть внутрішньо переміщеним особам знайти житло, влаштувати дитину в садок чи до школи, відшукати рідних тощо. У них ви отримаєте докладні інструкції для дій у таких ситуаціях.

18:27 14.10.2023