Дата: від до Скинути

Як отримати інформацію про людину у полоні з реєстру Національного інформаційного бюро?

Дізнатися інформацію про військовополоненого чи цивільного заручника можна, подавши відповідну заявку до Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції. Для цього необхідно надати свої персональні дані та повідомити ПІБ людини, інформація про яку з’ясовується. Подати таке звернення до Національного інформаційного бюро можна через:

18:35 12.10.2023

Більше зручних сервісів 10 000 бізнесів і держустанов інтегрували Дію

З Дією ваше підприємство чи держустанова може надавати послуги швидше, якісніше, онлайн. Бо замість тонн ксерокопій — шеринг документів. Замість поїздок по місту — Дія.Підпис у смартфоні. Замість заповнень від руки — авторизація в кілька тапів з Дією.

20:09 11.10.2023

Публічні консультації для громадян, чиє майно постраждало через російську агресію.

Отримати таку консультацію можуть жителі південних регіонів, зокрема й Херсонщини. Для цього не обов’язково зараз знаходитися за місцем реєстрації. Ви виїхали до іншої області чи за кордон, але ваша оселя пошкоджена? Скористайтеся можливістю.

19:36 11.10.2023