Дата: від до Скинути

За понад півтора року війни росія пошкодила 1449 обʼєктів медзакладів та ще 190 зруйнували вщент

Повномасштабна війна, розв’язана росією проти України, триває вже понад півтора року. З першого дня російські загарбники чинять воєнні злочини проти цивільних, вбивають мирне населення та цілеспрямовано продовжують нищити українську медичну інфраструктуру.

19:22 23.10.2023

5 міфів про торгівлю людьми

Щодня в усьому світі чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук работорговців. Попри це в суспільстві досі існують міфи щодо злочину торгівлі людьми, і тому сьогодні ми розвінчаємо декілька з них. Однак, варто пам’ятати, що їх може бути набагато більше, адже небезпека такого злочину може чатувати на кожного з нас.

18:40 23.10.2023

Цифрові інновації у соціальній сфері

Команда Мінсоцполітики продовжує розбудову єдиного надійного фундаменту для цифровізації соціальної сфери. Так, 19 Жовтня 2023 на Міжнародному форумі «DIGITAL BANKING. RECIPES GROWTH – 2023» заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин  Кошеленко розповів про інновації та досягнення у сфері цифрової трансформації соціальної сфери України.

20:08 22.10.2023

Український Червоний Хрест продовжує піклуватися про херсонців.

Попри небезпеку для себе волонтери благодійної організації приходять на допомогу мешканцям Херсонщини. Цього разу продуктові набори від Всесвітньої Продовольчої Програми отримали жителі Херсона, Кізомису, Велетенського, Берегового, Дніпровського, Янтарного та Гончарного.

20:03 22.10.2023

Відбулася медична евакуація хворих з Херсонщини.

Евакуйовані - пацієнти із психічними захворюваннями. Їх доправлять на подальше лікування у медзаклади до більш безпечних регіонів. Для транспортування були залучені карети "швидкої", які доставили хворих до евакуаційного потягу.

19:57 22.10.2023

Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації, - МОЗ

В Україні працює Національний портал з імунізації. Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Для фармацевтів та медиків на порталі оновлюють інформацію щодо актуальних змін у нормативних документах. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.

19:55 22.10.2023