Дата: від до Скинути

Представництво ООН в Україні провело координаційну нараду. У ній взяли участь й фахівці Херсонської ОВА

Йшлося зокрема про нагальні гуманітарні питання регіону. Представники ОВА озвучили проблеми, вирішення яких дозволить значно покращити життя мешканців. Це ж відновлення централізованого водопостачання, забезпечення паливом у зимовий період, відновлення житла після обстрілів і затоплення, допомога з наданням техніки та предметів особистого вжитку. Окремо обговорили тему розмінування.

19:30 06.10.2023

Більше медичних документів онлайн — Україна приєднується до Глобальної мережі цифрових документів охорони здоров’я ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я створює Глобальну мережу цифрових документів охорони здоров'я ВООЗ. Її головна мета — розширити можливості використання цифрових документів у сфері охорони здоров’я серед держав, які є учасниками цієї мережі. Україна також приєднується до Глобальної мережі, що відкриває нові можливості для впровадження та використання е-документів у сфері охорони здоров’я. Це важливий крок для України, який дасть змогу розширити перелік цифрових медичних документів, що формуватимуться так само легко, як і COVID-сертифікати.

19:02 06.10.2023

Компенсації за вже зроблені ремонти: розширення можливостей єВідновлення

Депутати Верховної Ради підтримали законопроект №10063 про зміни до Закону № 2923-IX, яким регулюється порядок виплати компенсацій громадянам, чиє житло було пошкоджене, або зруйноване в результаті російської агресії. Йдеться про громадян, що робили ремонти власним коштом.

22:18 05.10.2023