Дата: від до Скинути

Торгівля людьми не обмежується жодними кордонами — це глобальна проблема, що стосується країн усього світу.

Цей злочин завжди був і залишається одним із найприбутковіших бізнесів, доходи від нього прирівнюються до продажу зброї та наркотиків. Крім того, щороку виявляються нові форми торгівлі людьми, із використанням більш сучасних способів вербування. Бережіть себе! Якщо вам відомо про випадки торгівлі людьми, або ви потрапили у таку ситуацію – звертайтеся за такими номерами:

19:38 18.10.2023

Відтепер строк дії електронних рецептів на рецептурні ліки, які пацієнт купує за власний, кошт становить 90 календарних днів (замість 30 днів, як було раніше).

Це рішення дозволить пацієнту не лише рідше відвідувати лікаря, щоб поновити рецепт, але й зручніше погашати е-рецепт, при цьому перелік рецептурних ліків та правила їх відпуску залишаються незмінними! Важливо, що строк дії рецептів на наркотичні лікарські засоби залишається 10 днів, а на ліки які підлягають реімбурсації або відпускаються на пільгових умовах, чи екстемпоральні лікарські засоби - 30 календарних днів.

19:31 18.10.2023

Відновити декларування та врахувати безпекові аспекти - головний запит суспільства, який держава має забезпечити для громадян.

НАЗК розробило Порядок вилучення з відкритого доступу декларації (cutt.ly/xwQI1M8A) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а сьогодні він набрав чинності. Як вилучити декларацію з відкритого доступу?

19:28 18.10.2023

В Україні презентували онлайн-гід з програми медичних гарантій для пацієнтів.

В Україні презентували онлайн-гід з програми медичних гарантій для пацієнтів. Його зручно завантажити та завжди мати із собою в телефоні у разі необхідності звернення по меддопомогу. У посібнику ви отримаєте інформацію про послуги, які можна отримати у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра для дитини, а також про безкоштовні аналізи й ліки. Деталі - за посиланням: bit.ly/3S2erp5

19:22 18.10.2023

МКІП запрошує охочих взяти участь у конкурсі з виготовлення матеріалів до Дня Героїв Небесної Сотні.

На мистецький конкурс приймаються розроблені моделі інформаційних матеріалів, в тому числі і графічні. Вони будуть використані для планування, організації та реалізації інформаційної кампанії.

19:19 18.10.2023

Людина – не товар. Але щороку мільйони осіб стають жертвами трудової, сексуальної чи іншої експлуатації.

Через війну чимало українців виїхали за кордон. Нова незнайома країна. Пригнічений емоційний стан. Розгубленість. Всі ці фактори роблять людей уразливими до дій зловмисників.

19:18 18.10.2023