Провели позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Для постановки на квартирний облік особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, сьогодні провели позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому було прийнято рішення про взяття на соціальний квартирний облік для позачергового отримання житла із житлового фонду соціального призначення особу із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, та дорученно відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей селищної ради підготувати договір найму соціального житла терміном на один рік і звільнити дану особу від плати за наймане соціальне житло.

08:04 26.03.2021

На Сірогозщині розпочато другий етап вакцинації від COVID-19

За інформацією директора комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмили Непомнящої: 25 березня від COVID-19, коронавірусної інфекції пунктом щеплень Нижньосірогозького Центру первинної медико-санітарної допомоги, у складі лікаря-терапевта Дубінченко Валерії та медичної сестри Жданової Валерії провакциновано 30 осіб.

17:51 25.03.2021

У Нижньосірогозькій територіальній громаді розпочато вакцинацію населення

Як повідомила директор комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Непомняща: 16 березня у КНП працювала мобільна бригада Новотроїцького «ЦПМСД», якими було провакциновано 110 осіб, із числа медичних працівників центральної лікарні та первинної ланки, а також громадські діячі.

17:44 25.03.2021

«Центр надання адміністративних послуг» розширив кількість послуг

З метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг населенню та іншим суб’єктам звернення, селищною радою постійно ведеться робота по розширенню сфери адміністративних послуг населенню. Сьогодні на пленарному засіданні депутатами селищної ради прийнято рішення про включення до переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» 23 нові адміністративні послуги,з яких: 20 - соціального характеру та 3 послуги з інших питань місцевого значення.

17:35 25.03.2021

Чергове засідання VІ сесії Нижньоірогозької селищної ради VІІІ скликання

Працюємо над прийняттям важливих рішень для повноцінного функціонування у всіх напрямках діяльності громади. Сьогодні, 25 березня, під головуванням селищного голови Дмитра Такаджи проведено чергове засідання VІ сесії Нижньоірогозької селищної ради VІІІ скликання.

17:31 25.03.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19

За станом на 25 березня 2021 року з початку карантинних обмежень (з березня 2020 року) на Сірогозщині зареєстровано 221 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

13:38 25.03.2021

Дорожня карта оформлення сезонних працівників в сфері сільського господарства в умовах карантинних обмежень у зв’язку з поширенням пандемії COVID-19

Роботодавець – підприємець, який використовує працю фізичних осіб. Відносини між роботодавцем і співробітником будуються на основі трудового договору.

15:36 24.03.2021