Вітання селищного голови Дмитра Такаджи з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі громади, гості, друзі та партнери! Від усього серця вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят.

10:44 31.12.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 30.12.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 30 грудня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 898 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 710 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 118   дітей.

16:47 30.12.2021

Фахівцями із соціальної роботи протягом тижня відвідано 19 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Питання забезпечення прав дітей, створення безпечного середовища для їх проживання в сім’ях перебуває на постійному контролі спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». Так, незважаючи на негоду, фахівцями із соціальної роботи протягом тижня відвідано 19 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

16:10 30.12.2021

Мешканців громади, які знаходяться на обслуговуванні відділення надання соціальних послуг за місцем проживання привітали з Новорічними святами

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят за кошти Нижньосірогозької селищної ради комунальною установою «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» було придбано 133 подарункових набори для привітання обслуговуваних відділення надання соціальних послуг за місцем проживання.

10:57 28.12.2021

Сьогодні дівоча команда Нижньосірогозької ДЮСШ взяла участь у передноворічному турнірі з футзалу, який проходив у селі Трохимівка Іванівської громади

27 грудня команда дівчат «Тарпан» Нижньосірогозької ДЮСШ (тренер Вадим Іванюк) взяла участь у передноворічному турнірі з футзалу серед команд дівчат 2007 року народження і молодших, який проходив у селі Трохимівка Іванівської громади.

17:07 27.12.2021

У змаганнях VІІ Чемпіонату України з мас-рестлінгу команда Нижньосірогозької громади, сформована з  учнів Нижньоторгаївського ліцею, посіла ІІ загальнокомандне місце! Вітаємо!

Команда Нижньосірогозької громади, сформована з  учнів Нижньоторгаївського ліцею (тренер Пилипенко Вадим), взяла участь у VІІ Чемпіонаті України з мас-рестлінгу серед юнаків, дівчат юніорок, юніорів та дорослих, який відбувся 26 грудня у місті Мелітополь Запорізької області.

13:49 27.12.2021