Дата: від до Скинути

Про епідемічну ситуацію на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19

За станом на 6 квітня 2021 року з початку карантинних обмежень (з березня 2020 року) на Сірогозщині зареєстровано 225 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

10:04 06.04.2021

Впровадження інформаційної системи “Соціальна громада” в області

Сьогодні у форматі онлайн-конференції селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками та керівниками відділів селищної ради взяли участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів голова обласної державної адміністрації Сергій Козир.

17:01 05.04.2021

За станом на 5 квітня 2021 року з початку карантинних обмежень (з березня 2020 року) на Сірогозщині зареєстровано 225 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

13:36 05.04.2021

День прийняття першої української конституції

311 років тому було прийнято першу українську конституцію. Перша українська конституція була прийнята на зборах козацтва біля містечка Тягина на правому березі річки Дністер 5 квітня 1710 року.

09:29 05.04.2021

На Сірогозщині 02 квітня влаштували генеральне прибирання

У п’ятницю робочий тиждень працівники селищної ради та відділів ради, закладів освіти, медицини, територіального центру та інших установ і організацій, що функціонують на території громади завершили прибиранням прилеглих територій.

20:31 04.04.2021

У населених пунктах громади проведено заходи по благоустрію

02 квітня у населених пунктах громади старостами сіл, працівниками сільських будинків культури, малих комунальних підприємств , ліцеїв, закладів дошкільної освіти, бібліотекарів, діловодів, землевпорядників та небайдужих громадян проведено заходи по благоустрою центральних площ, паркових зон, прилеглих територій до адмінбудівель та пам’ятних знаків, а також прибудинкових територій.

15:07 03.04.2021

Переймаємо досвід інших громад

Постійно вивчаємо позитивний досвід колег із інших областей, який би ми могли запровадити у громаді. Минулими вихідними спілкувалисяся з колегами із Донецької області, які 23 березня 2021 року відкрили молодіжні центри у селах Ольгинка та Вільне Волноваського району, реконструювавши старі будівлі.

15:02 03.04.2021

Робоча зустріч з начальником Нижньосірогозького районного сектору філії ДУ «Центр пробації»

02 квітня заступником Нижньосірогозької селищного голови з питань діяльності виконавчих документів органів ради Сергієм Дашковським проведено робочу зустріч з начальником Нижньосірогозького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області Пшеничним Родіоном проведено та директором Комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Вікторією Кузнєцовою щодо обговорення Закону України «Про соціальні послуги», а саме змін в частині 5 статті 21 якою передбачено залучення до таких послуг осіб, до яких застосовані заходи пробації.

15:05 02.04.2021

За станом на 02 квітня 2021 року з початку карантинних обмежень (з березня 2020 року) на Сірогозщині зареєстровано 223 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

10:01 02.04.2021