Все більше жителів Сірогозщини долучається до благодійної акції зі здачі крові

Сьогодні у Нижньосірогозькій громаді, на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної допомоги», відбувся «День донора», в якому взяли участь 53 особи.

15:58 01.04.2021

Про епідемічну ситуацію на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19

За станом на 01 квітня 2021 року з початку карантинних обмежень (з березня 2020 року) на Сірогозщині зареєстровано 223 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

11:52 01.04.2021

Проведена зустріч з представниками агротовариства з обмеженою відповідальністю «АРОІНВЕСТ-М»

Сьогодні, 31 березня, разом з депутатом селищної ради Світланою Гришко та старостою сіл Віталієм Кривчиком селищний голова Дмитро Такаджи провів зустріч з представниками агротовариства з обмеженою відповідальністю «АРОІНВЕСТ-М» Сергієм Приймою та Олександром Денисенком.

16:54 31.03.2021

Директор КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» розповіла про заходи, які здійснюються по виявленню коронавірусної інфекції та про проведення щеплень жителів громади

Вчора, 30 березня, директор комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Непомняща розповіла заступнику голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Шибаєву та директору Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації Вікторії Рильській, під час екскурсії Центром, про заходи, які здійснюються по виявленню коронавірусної інфекції та про проведення щеплень жителів громади.

16:20 31.03.2021

Заступник облдержадміністрації ознайомився з роботою КНП "Нижньосірогозька центральна лікарня"

Під час робочої поїздки до Нижньосірогозької територіальної громади заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв та директор Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації Вікторія Рильська разом з селищним головою Дмитром Такаджи відвідали комунальне некомерційне підприємство “Нижньосірогозька центральна лікарня» Нижньосірогозької селищної ради.

15:31 31.03.2021

Продовжується вакцинація найбільш вразливих мешканців громади

Сьогодні, 31 березня, на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної допомоги» мобільною бригадою медиків КНП «Новотроїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 медичних працівників І та ІІ ланок, Нижньосірогозького відділення екстреної медичної допомоги, які постійно знаходяться у зоні ризику.

13:14 31.03.2021

За станом на 31 березня 2021 року з початку карантинних обмежень (з березня 2020 року) на Сірогозщині зареєстровано 223 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

09:56 31.03.2021

Соціальним працівникам вручили велосипеди

Для обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, у Центрі надання соціальних послуг працює 22 соціальних працівника. Охоплюючи всі населені пункти, вони на постійній основі надають послуги понад 200 особам.

19:24 30.03.2021

Для надання соціальних послуг у Нижньсірогозькому центрі надання соціальних послуг утворено 3 відділення

Під час представлення Центру надання соціальних послуг заступнику голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрію Шибаєву та директору Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації Вікторії Рильській директор Центру Вікторія Кузнецова розповіла, що комунальну установу «Нижньсірогозький центр надання соціальних послуг» в Нижньосірогозькій селищній територіальній громаді було створено 26 січня 2021 року.

19:05 30.03.2021