Важлива інформація

Проводяться роботи з модернізації комплексної послуги для ВПО в Дії. Що зміниться

Тому від сьогодні сервіс у Дії буде тимчасово недоступний. Не хвилюйтеся, щоб отримати допомогу, як і раніше, можна звернутися до найближчого Управління соціального захисту населення або ЦНАПу.

20:40 01.11.2023

«Голодомор. Історії роду»: проєкт, що закликає українців дізнаватись більше про історію власного роду

Голодомор 1932-1933 років — це не розділ з підручника історії, це трагічна сторінка минулого у величезної кількості українських родин, про яку не потрібно забувати. Проєкт, створений Держмистецтв, спонукає зберігати ці родинні спогади та розповісти про те, яким чином вашим близьким вдалось пережити той голод.

20:29 01.11.2023

Розпочато прийом заявок на конкурс #Варто: Єднання.

Маєте ідею проєкту для ветеранів, але потребуєте коштів на реалізацію? Отримайте 2,5 мільйони гривень від Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Розпочато прийом заявок на конкурс #Варто: Єднання.

20:25 01.11.2023

План безпеки у випадку домашнього насильства

Перший і найважливіший крок — розпізнати, що ви стали жертвою домашнього насильства. Це може бути фізичним, емоційним, фінансовим, сексуальним або психологічним насильством. Спостерігайте за ознаками: чи часто ви відчуваєте страх, ганьбу, образу, чи контролюють вас, агресивно реагують на вас, намагаються вас ізолювати від навколишнього світу?

19:59 01.11.2023

Шляхи евакуації слід зберігати вільними – пам’ятка ДСНС

Безпека власного житла — це завжди актуальна тема, особливо коли мова йде про евакуацію під час надзвичайних ситуацій. Однак багато житлових будинків мають шляхи евакуації, які заблоковані або заставлені речами, що ускладнює роботу рятувальників та можуть спричинити серйозні небезпечні ситуації для мешканців.

19:17 01.11.2023

Ти як?

Пам’ятаймо: ментальне здоров’я — це не лише відсутність розладів чи стресу, а й відчуття задоволення від життя попри обставини, змога жити повноцінно Скільки «плюсиків» проставили?

20:00 31.10.2023

Отримати консультації юристів системи безоплатної правничої допомоги тепер можна і в месенджері Facebook.

Пишіть повідомлення у месенджері сторінки Безоплатна правнича допомога, якщо потребуєте фахової поради чи консультації. Розкажіть, в чому полягає ваша проблема. Юристи консультують з будь-яких правових питань, наприклад:

19:55 31.10.2023

Втратили паспорт за кордоном: що робити

У випадку, якщо ви втратили паспорт за кордоном, панікувати не слід. Адже процедура звернення до уповноважених органів унаслідок викрадення паспорта - однакова в більшості країн.

18:35 31.10.2023