Важлива інформація

Всесвітній тиждень інсульту проводиться з 28 жовтня по 3 листопада.

Нагадуємо, що медична допомога при гострому мозковому інсульті входить до пріоритетних послуг Програми медичних гарантій. Людина з підозрою на інсульт отримує усю необхідну діагностику безоплатно, а у разі підтвердження діагнозу — й лікування. Тепер детальніше Щоб отримати цю допомогу, пацієнту не потрібне направлення лікаря. Як правило, таких пацієнтів доставляє екстрена допомога.

20:26 30.10.2023

Як діяти, якщо на тимчасово окупованій території зникла дитина?

Про факт зникнення дитини необхідно відразу повідомити Національну поліцію України будь-яким доступним для заявника способом. Під час звернення заявник має надати всю наявну інформацію, що може допомогти в пошуку, а саме:

20:21 30.10.2023

Контакти фондів та організацій, які надають психологічну підтримку військовим, їхнім рідним та постраждалим від війни.

Ти як?  Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

21:12 27.10.2023

Як одним словом образити людину з інвалідністю? Назвати її «інвалідом». Прикра випадковість або ж нерозуміння різниці можуть зробити дуже і дуже боляче

А насправді запам’ятати коректний приклад легко. Принцип завжди однаковий: спочатку людина, а вже потім ознака (якщо її так необхідно вказати). Отже

21:02 27.10.2023

Маркетплейс KASTA інтегрувався з Дією. Які сервіси доступні.

Крута новина для підприємців! Тепер на маркетплейсі KASTA продавці можуть зареєструватися без фотосесії документів — із шерингом документів через Дію. Діліться копіями онлайн та розпочніть продавати свої товари в Україні та Польщі просто зараз. Як це працює

21:13 26.10.2023