Важлива інформація

Чи знаєте ви, що послуги з отримання дозволів на зброю можна замовити в «Єдиному вікні для громадян»?

Оформлюйте заявку на отримання дозволів легко та зручно, не виходячи з дому. Для цього потрібно авторизуватися на порталі, прикріпити необхідні копії документів та очікувати опрацювання запиту.

22:00 17.07.2024

Як скасувати шеринг авто в Дії? Інструкція

З Дією життя легше. Вона спрощує життя в багатьох ситуаціях. От, наприклад, ви поїхали на роботу і забули вдома техпаспорт. А повертатись чи думати, як передати документ, не потрібно. Бо є Дія й сервіс шерингу авто

17:39 17.07.2024

Нові можливості на $1 000 000 для розвитку бізнесу українок разом із «СТВОРЮЙ!» – грантовою програмою від Міністерство економіки України і Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, яку реалізує KSE Foundation.

Грант до $15 000 можуть отримати власниці малого і середнього бізнесу у сфері переробки: від виробництва електричного устатковання, комп’ютерів, оптики, гумових чи пластмасових виробів і металургії – до створення лікарських засобів, ремонту машин, поліграфічної чи текстильної діяльності (КВЕД 2010, секція С).

17:37 17.07.2024