Дата: від до Скинути

День боротьби проти раку: раннє виявлення збільшує шанси на одужання онкопацієнтів

4 лютого увага всього світу прикута до Дня боротьби проти раку. Онкологічні захворювання сьогодні є однією з найбільш актуальних і невирішених медичних проблем людства. За останніми прогнозами ВООЗ, якщо темпи захворюваності зростатимуть і надалі, то до 2030 року кількість людей, що вперше захворіли на рак, зросте на 77% і сягне 35 млн.

11:16 04.02.2024

Осучаснено перелік професій — тепер на ринку праці з’явились 42 нові професії

Відповідні зміни в Класифікаторі професій стосуються, зокрема ІТ, охорони здоров’я, соціальної та фінансової сфер. Для прикладу, 29 нових професійних назв робіт тепер є в ІТ-сфері: «Адміністратор веб-ресурсів», «Аналітик мобільних додатків», «Інженер зі штучного інтелекту», «Розробник штучного інтелекту» тощо.

19:40 03.02.2024

Як ви? Тримаєтесь?

Сподіваємось, що так. Але якщо не дуже — підтримка поруч: https://poruch.me/

19:33 03.02.2024

Президент вручив сертифікати на квартири Героям України та їхнім родинам: Продовжуємо традицію особливої поваги до воїнів, чия надзвичайна хоробрість заслуговує на загальнонаціональну увагу

У межах ініціативи Глави держави щодо забезпечення житлом військовослужбовців – Героїв України Президент Володимир Зеленський вручив ще 30 сертифікатів на отримання квартир воїнам зі складу Сил оборони, яким присвоєно звання Героя України, та родинам полеглих Героїв.

19:30 03.02.2024

Паспорт твоєї ідентичності: проєкт, що досліджує матеріальну культурну спадщину України

Спілка археологів України / The Ukrainian Association of Archaeologists представила інформаційну кампанію, яка допоможе дізнатись більше про нашу спадщину, історію та культуру. У коротких відеороликах глядачам розкажуть про історичні пам'ятки, зображені на сторінках закордонного паспорта. Також у багатьох містах України з'явилися постери інформаційної кампанії з QR-кодом. Відскакувавши його можна отримати доступ до інформаційних матеріалів.

19:19 03.02.2024

Благодійники з Project HOPE продовжують підтримувати Херсонщину.

Представники міжнародної організації на чолі з регіональним директором по Східній Європі та керівником представництва в Україні Джорджіо Тромбаторе завітали та директором з політики та адвокації Jed Meline завітали у Херсон, щоб обговорити першочергові потреби. Зустрівся з делегацією заступник голови Херсонської ОВА Ярослав Шанько.

19:16 03.02.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 02 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 30 бригад – це 156 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Новодмитрівку, Нову Кубань, Давидів Брід, Білоусове, Олександрівку, Нововоронцовку, Біляївку, Новорайськ, Раківку, Білозерку та Херсон.

19:14 03.02.2024