РОБОТА БЕЗ БАР’ЄРІВ

Відтепер роботодавці, які облаштували робоче місце для людини з інвалідністю, можуть отримати компенсацію від держави через Дію. Відповідно до умов програми, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей

15:19 16.02.2024

Цифровізуємо освіту: Уряд підтримав створення Мрії

Вже скоро запустимо освітній застосунок Мрія — Уряд ухвалив відповідну постанову. Цифровізація змінить підхід до навчання і зробить його сучасним та зручним для учнів, вчителів та батьків. Мрія — цифрова революція в освіті, вона допоможе учням знаходити можливості для розвитку в цікавих їм сферах, вчителям — розвивати освітній процес, а батькам — контролювати його.

15:11 16.02.2024

Дайджест публікацій з роз’ясненнями податкового законодавства за тиждень

Державна податкова служба України надає дайджест публікацій з роз’ясненнями податкового законодавства, які були розміщені на вебпорталі ДПС протягом тижня. Щодо подання у 2024 році декларації про майновий стан і доходи за новою формою

15:08 16.02.2024

Відрізняйте правду від фейків. Новий серіал на платформі Дія.Освіта спільно з 1+1 media

Зараз триває перша у світі кібервійна, тому інтернет переповнений ІПСО, фейками та пропагандою. Навички протидії дезінформації — мастхев для кожного українця. Дія.Освіта разом з 1+1 media і БО «Смарт Ангел» створили серіал, який допоможе вам стати більш медіасвідомими. «Як захиститися від фейків і дезінформації» — це 10 серій, у яких ведучий Святослав Гринчук разом з гостями-експертами розкажуть

13:16 16.02.2024

А ви знаєте, що можна знизити власні шанси захворіти на рак? Для цього потрібно дотримуватись простих рекомендацій, підготовлених Міжнародним агентством ВООЗ з дослідження раку:

Будьте фізично активними та дотримуйтесь збалансованого харчування. Нехай овочі, фрукти, цільнозернові продукти, боби та нежирне м’ясо птиці стануть звичною частиною вашого щоденного меню. Важливо також зменшити споживання солі та цукру в раціоні. Відмовтесь від вживання алкоголю та тютюну. Алкогольні напої можуть спричинити щонайменше 7 видів раку. Куріння — один з найважливіших факторів ризику розвитку онкозахворювань. Поради та корисні матеріали щодо відмови від куріння можна знайти тут: https://stopsmoking.org.ua/

12:24 16.02.2024

Допомога на проживання для ВПО: хто має звернутися із заявою про продовження виплат

Нещодавно Уряд прийняв постанову, якою вніс зміни у порядок призначення виплат на проживання для ВПО.  З 1 березня 2024 року виплати буде продовжено для більшості нинішніх отримувачів, які належать до найбільш вразливих категорій. Щоб підтримати їх, ще на 6 місяців, автоматично, продовжуються виплати для ВПО, які не мають можливості  працювати, а саме:

11:57 16.02.2024

Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує прийняти в другому читанні та в цілому проект Закону щодо встановлення додаткової підстави розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань (№7731). У зв’язку з випадками колабораціонізму, зокрема, на підприємствах критичної інфраструктури, законопроектом пропонується дати роботодавцю право розірвати трудовий договір якщо:

11:29 16.02.2024

Армія рф атакувала Херсон: рятувальники вночі та зранку ліквідовували пожежі по місту (ВІДЕО)

Херсон щоденно перебуває під обстрілами російських окупантів. Сьогодні вночі армія рф атакувала один з житлових кварталів міста, загорілась господарча споруда. Вогнеборцям вдалося протягом 30 хвилин ліквідувати пожежу.

09:44 16.02.2024

16 лютого – День єднання

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи. Історичні випробування, які постали перед Україною й українцями, вимагають від нас монолітної єдності та рішучих дій. Разом ми непереможні! Переможемо разом!

07:54 16.02.2024