Дата: від до Скинути

Якщо ви відчуваєте, що зазнаєте кібербулінгу, найголовніше – це забезпечити свою безпеку.

Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. Приклади включають:

19:23 17.02.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 16 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 154 робітника та 47 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Новодмитрівку, Кар’єрне, Архангельське, Миролюбівку, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Раківку та Херсон.

19:20 17.02.2024

Коаліція дронів офіційно стартувала у рамках роботи Контактної групи з питань оборони України.

Міністр оборони України Рустем Умєров підписав відповідний лист про наміри і висловив вдячність співлідерам коаліції – Латвії та Великій Британії – за цю важливу ініціативу. «Це віха на шляху до досягнення технологічної переваги над нашим ворогом. Серійне виробництво та поставки БПЛА значно розширюють можливості Збройних Сил України», - сказав Рустем Умєров.

19:18 17.02.2024

Як встановити батьківство, якщо при народженні дитину записали за прізвищем матері

Часто батьки з різних причин вчасно не оформлюють батьківство щодо власної дитини. Сина чи доньку записують за прізвищем матері. Як наслідок – дитина позбавлена можливості отримувати визначені законом виплати та пільги, повʼязані зі статусом батька, зокрема й після його смерті. Чому важливо юридично визнавати батьківство

19:11 17.02.2024

Понад пів мільйона ФОПів зареєстрували українці автоматично через портал Дія

Українці відкрили через портал Дія 501 тисячу нових ФОПів із травня 2021 року, відколи запрацювала послуга автоматичної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Про це повідомили у Мінцифри. Найбільше бізнесів було відкрито у Києві, Дніпропетровській і Харківській областях. Здебільшого ФОПами стають жінки (52%), тоді як чоловіки становлять 48%.

19:07 17.02.2024

Традиційно ділимось із вами дайджестом можливостей для ветеранів, ветеранів та членів їхніх родин.

Актуальна інформація та корисні можливості допоможуть на шляху з фронту додому. 04 березня 2024 року стартує навчання на реінтеграційну програму "Кіберзахисники" ветеранів та ветеранок у галузі кібербезпеки від Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global). Навчання триватиме чотири місяці та буде проходити в онлайн та офлайн форматі. Дедлайн подання заявки на участь продовжено до 22 лютого 2024 року. Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://is.gd/yMpOYE

19:04 17.02.2024

На Херсонщині внаслідок російських обстрілів поранено двоє людей

Поліція Херсонщини фіксує чергові злочини окупантів проти мирного населення. російські війська вкотре обстріляли з артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів, танків та БпЛА населені пункти Бериславського та Херсонського районів. В результаті ворожого обстрілу Ромашкового відбулося влучання у приватний будинок, 71-річний чоловік отримав мінно-вибухову травму. Також у населеному пункті пошкоджено газопровід.

11:01 17.02.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 15 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 154 робітники та 47 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Кочубеївку, Новополтавку, Білоусове, Іванівку, Нововоронцовку, Дружне, Херсон та Білозерку. Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 55 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 5 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 108 вікон.

23:13 16.02.2024

Доповнено перелік населених пунктів Херсонщини, до яких заборонено вʼїзд представників іноземних, консульських установ чи представництв міжнародних організацій.

Тепер заборона поширюється на такі населені пункти: Кізомис, Велетенське, Берегове, Янтарне, Дніпровське, Білозерка, Приозерне, Комишани, Зимівник, Антонівка, Придніпровське, Садове, Микільське, Понятівка, Токарівка, Новотягинка, Іванівка, Тягинка, Львове, Ольгівка, Бургунка, Миколаївка, Одрадокам’янка, Козацьке, Веселе, Берислав, Новоберислав, Зміївка, Червоний Маяк, Новокаїри, Республіканець, Милове, Качкарівка, Саблуківка, Дудчани, Гаврилівка, Михайлівка, Золота Балка, Осокорівка, Новоолександрівка, Крупиця, Шляхове, Ромашкове, Первомайське, Гончарне, Розлив, Томина Балка, Новодмитрівка, Софіївка, Широка Балка, Станіслав, Олександрівка та мікрорайон «Корабел» м. Херсон. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Ради оборони області.

23:07 16.02.2024

Які схеми використовують шахраї, аби отримати доступ до вашої банківської карти

«Ваша картка заблокована, для її відновлення повідомте номер картки, термін її дії та CVV-код». Отримали такий дзвінок з банку? Це шахраї. Вони використовують не нову, але популярну схему, щоб отримати доступ до вашої банківської карти. Як діють зловмисники? ● Запитують персональні дані під час телефонних розмов із клієнтами, чого не роблять реальні співробітники банку. ● Можуть попросити переказати кошти на інший рахунок. ● Також аферисти використовують підміну номерів, нібито від імені фінансових установ (технологія спуфінг).

17:47 16.02.2024