Вакцинація жителів громади продовжується!

Сьогодні, 03 червня, на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги», у пункті щеплень, лікарями Чуваєвою Ганною та Володимиром Хвастовим, а також медичною сестрою Ждановою Вікторією проведено вакцинацію освітян від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією.

13:11 03.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 03.06.2021

Станом на 03 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 363 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 176 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 37 дітей.

10:09 03.06.2021

Сьогодні, 02 червня, на стадіоні «Скіф» відбулася календарна гра VIІ туру Чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2007 – 2008 років народження U-14 серед команд «Тарпан» Нижньосірогозької дитячо-юнацької спортивної школи» та «Джиралгач» (Скадовська ДЮСШ).

16:46 02.06.2021

З керівником комунального некомерційного закладу "Нижньосірогозька центральна лікарня"  поспілкувалися про стан фінансування закладу та існуючі проблеми

З керівником комунального некомерційного закладу "Нижньосірогозька центральна лікарня" поспілкувалися про стан фінансування закладу та існуючі проблеми

Нижньосірогозька центральна лікарня уклала договір з національною службою здоров’я України і почала працювати за Програмою медичних гарантій. Тобто отримувати гроші за послугу, яку надали пацієнту, а не просто за наявність ліжок. Відповідно, для закладу з’явилася мотивація бути привабливим для пацієнта, щоб надавати більше послуг, бо за пацієнтом приходять гроші.

13:58 02.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 02.06.2021

Станом на 02 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 363 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 176 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 37 дітей.

09:48 02.06.2021

Герої мультиплікаційних фільмів розважали дітей іграми, конкурсами та танцями.

Сьогодні у комунальному закладі «Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля», після проведення концертно-розважальної програми для дітей, яка була присвячена відзначенню Міжнародного Дня захисту дітей, продовжили святкувати дитячий День розважальною програмою за участю аніматорів.

20:56 01.06.2021

День захисту дітей для дітей з обмеженими фізичними можливостями

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної федерації жінок у 1949 році. А перше відзначення відбулося 1 червня 1950 року за участі 51 країни світу. Відтоді це свято одне з найулюбленіших у нашої дітвори.

16:27 01.06.2021

Дмитро ТАКАДЖИ з дружнім візитом відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Пірог

Сьогодні,  у перший літній день, з нагоди Дня захисту дітей, до вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Пірог, яка проживає у селищі Нижні Сірогози, з подарунками та гостинцями завітали селищний голова Дмитро ТАКАДЖИ та начальник відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей селищної ради Інна  ПАШКО.

15:53 01.06.2021

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у селищі влаштували свято для маленьких громадян Сірогозщини

Вітаючи дітей зі святом, селищний голова Дмитро Такаджи побажав їм рости здоровими та щасливими у сімейному затишку. Щоб їхнє дитинство було яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

13:43 01.06.2021