Дата: від до Скинути

Щотижня відбуваються методичні наради для фахівців із соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

В ході останньої зустрічі розглянуто питання виявлення, обліку та здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, наголошено  на підвищенні ефективності роботи   фахівців із соціальної роботи з соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді.

15:59 10.06.2021

Комунальна установа  «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» удосконалює надання існуючих та впроваджує нові соціальні послуги

Так, наразі активно працює фізкультурно-оздоровча кімната. В рамках соціального проекту «Університет ІІІ віку» діє гурток «Гарні та здорові», який відвідують клієнти центру.

15:47 10.06.2021

В рамках соціального проекту «Університет ІІІ віку» відбувся захід на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

10 червня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» в рамках години спілкування гуртку «Посиденьки» обговорювалась тема важливого для всіх віруючих свята - Вознесіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Це свято входить в число 12 дванадесятих свят. По завершенню заходу клієнтів закладу пригощали чаєм та цукерками.

15:30 10.06.2021

У центрі селища Нижні Сірогози по вулиці Банкова кипить робота з облаштування пішохідного тротуару новою тротуарною плиткою.

Роботи здійснюються підрядною організацією за кошти селищного бюджету. Всупереч несприятливим погодним умовам, вже незабаром роботи будуть завершені і сірогозці та місцеві підприємці, які здійснюють свою діяльність на даній ділянці вулиці оцінять зручності та, сподіваємось, долучаться до облаштування прилеглих територій.

13:41 10.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 10.06.2021

Станом на 10 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 366 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 180 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

10:11 10.06.2021

12 громад Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей) долучилися до онлайн-тренінгу.

Представники робочої групи по формуванню стратегії розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади, на чолі з заступником селищного голови Оксаною Полуекто, впродовж двох днів: 08 – 09 червня  бере участь в онлайн-семінарі на тему: «Діяльність робочої групи з розробки проєкту стратегії розвитку громади».

14:23 09.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 09.06.2021

Станом на 09 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 366 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 180 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

10:23 09.06.2021

Здійснили супровід дітей до Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

07 червня 2021 року працівник комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» організатор культурно-дозвіллєвої роботи Людмила ТКАЧЕНКО разом із батьками здійснили супровід 4 дітей до Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради для проведення оздоровлення дітей, а також продовження корекційної, індивідуальної роботи з фізичної та інтелектуальної реабілітації.

10:00 09.06.2021

До уваги вболівальників АНОНС проведення календарної гри ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд».

12 червня, в суботу, на стадіоні «Скіф» в смт.Нижні Сірогози буде проведено календарну гру ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд».

09:15 09.06.2021