Дата: від до Скинути

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 28 жовтня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

🔹️Для відновлення світла на Херсонщині працює 6 бригад – це 16 робітників та 7 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля,Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Берислав та Херсон.

19:13 29.10.2023

Постраждалі від війни українки можуть отримати грошову допомогу від міжнародного жіночого фонду

Міжнародний благодійний фонд Mama Мoya надає цільову грошову допомогу вразливим категоріям жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок російської агресії.

18:43 29.10.2023

Брифінг заступника начальника Херсонської ОВА Антона Самойленка.

На якому він детально розповів про реалізацію в області президентського проєкту #Плічопліч. Заступник начальника Херсонської ОВА зауважив, що завдяки президентському проєкту відремонтоване житло отримали 706 родин з Херсонщини. Роботи тривають, фахівці продовжують працювати над ремонтом 381 оселі. На черзі відновлення ще 76 населених пунктів, а це – понад 3500 осель та сотні об’єктів соціальної сфери. Архітектори проводять обстеження та готують документацію, Також Антон Самойленко розповів про буріння нових свердловин у громадах області та запуск нового автобусного маршруту.

21:40 28.10.2023

У Мінветеранів модернiзовано MARTA – онлайн-систему для визначення станів психічного здоровʼя ветеранів та ветеранок

Прототип діагностичного інструменту було створено в Міністерстві у 2022 році. Цього року завдяки Програмі реінтеграції ветеранів IREX та за підтримки Державного департаменту США система була модернізована.

21:30 28.10.2023