Дата: від до Скинути

Сім’ї з дітьми можуть оформити допомогу від держави на порталі Дія: доступні чотири нові соціальні послуги

Відтепер на порталі Дія окремі категорії сімей з дітьми можуть подати заяву про отримання фінансової допомоги від держави. Послуги доступні для осіб, які всиновили дитину; людей, що доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність; осіб з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі.

17:28 25.10.2023

Курс на цифровізацію та доступні послуги для українців: у Києві відбувся діджитал-форум Дієвий ЦНАП 4.0

19–20 жовтня в Києві відбувся цифровий форум Дієвий ЦНАП 4.0, під час якого обговорили цифрову трансформацію системи надання адміністративних послуг під час повномасштабної війни, а також плани на повоєнний період. «Цифровізація публічних послуг, створення та розвиток мережі безбар’єрних ЦНАП у регіонах — це шлях до побудови найзручнішої цифрової держави у світі. Ключову роль у цьому процесі відіграють CDTO — саме вони є лідерами цифрових реформ і двигуном інноваційних проєктів. Дякуємо CDTO кожної ОВА за якісний вплив на життя українців», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

19:55 24.10.2023

Як ветерану безоплатно отримати психіатричну допомогу

У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, як за Програмою медичних гарантій отримати психіатричну підтримку, консультації необхідних лікарів-спеціалістів, безоплатні або з частковою доплатою ліки при розладах психіки та поведінки, а також амбулаторне і стаціонарне лікування.

19:49 24.10.2023

Держкомтелерадіо: Суспільний мовник закликає українців узяти участь у Радіодиктанті національної єдності

27 жовтня, в День української писемності та мови, Суспільний мовник проведе традиційний Радіодиктант національної єдності-2023. Долучитися до наймасовішого українського флешмобу може кожен українець, а також всі, хто знає або тільки вивчає українську мову.

19:47 23.10.2023

Безпека дітей – незмінний пріоритет.

І сьогодні це питання начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін обговорив на нараді під головуванням віцепрем'єр-міністра Ірини Верещук.

19:34 23.10.2023