Наша перемога однозначно — звільнення усієї окупованої території України

Вся територія має бути звільна. Але цього замало. Україна як держава має зробити усе, щоб все, що відбулося і розпочалося 24 лютого, ніколи не повторилось", — Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний.

19:53 26.10.2023

Як відновлюються звільнені території Херсонщини

Майже рік тому почалася деокупація Херсонщини. Наразі деокуповано вже понад 220 населених пунктів Херсонської області. На звільнених територіях тривають роботи з відновлення критичної та соціальної інфраструктури, надається гуманітарна допомога мешканцям.

19:22 26.10.2023

Гуманітарний штаб при ОВА продовжує надавати допомогу тим, хто її потребує.

Минулого тижня представники громад регіону зверталися щодо товарів першої необхідності. Також надана комп’ютерна техніка, генератори, станції очищення води. Цього тижня штаб ухвалив рішення спрямувати до громад 200 генераторів різної потужності, засоби гігієни, канцелярське приладдя, харчі.

20:20 25.10.2023

Безбар'єрність в дії: як і де особі з інвалідністю отримати посвідчення водія

Послуга з отримання посвідчення водія нині користується попитом серед громадян України.  Серед охочих кермувати автівкою і люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено "Автошколи для людей з інвалідністю". Це флагманський проект Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи "Без бар’єрів" Першої леді України Олени Зеленської.

20:14 25.10.2023

Якщо людина потрапила в полон. Куди повідомляти?

Інформацію щодо потрапляння особи в полон до ворога необхідно повідомляти виключно до компетентних державних органів, нагадує Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції.

17:38 25.10.2023

Росіяни намагаються дискредитувати українських шукачів притулку в іноземних соціальних медіа – як протистояти

Проросійські користувачі соцмереж намагаються дискредитувати шукачів притулку з України. Вони поширюють наративи російської пропаганди на європейських медіаплатформах, створених для підтримки та допомоги українцям за кордоном.

17:35 25.10.2023