Сьогодні, 28 жовтня -  День вигнання нацистських окупантів з України

Це день пам’яті про тих, хто загинув у Другій світовій війні. Друга світова війна пройшла жорстокою хвилею через Україну і залишила після себе суцільні руїни. Мільйони українців боролися і загинули, щоб звільнити свою землю від загарбників.

21:05 28.10.2023

Вагітні жінки-ВПО мають право на безоплатну медичну допомогу

Вагітні жінки-ВПО можуть обрати будь-яку лікарню, що надає медичну допомогу за пакетом «Ведення вагітності в амбулаторних умовах». Вони мають право на безоплатний медичний супровід. Про це йдеться на платформі «Дія.Безбар’єрність».

21:03 28.10.2023

Представники облдержадміністрації взяли участь у нараді з питань ветеранської політики

26 жовтня 2023 року представники Департаменту соціального розвитку взяли участь у нараді з питань ветеранської політики у форматі zoom-конференції, щодо постанови  Кабінету Міністрів України  № 969 від вересня 2023 року «Про функціонування Реєстру публічних електронних реєстрів» під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України І.А. Верещук.

20:53 27.10.2023