Дата: від до Скинути

Про роботу комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування центру з метою попередження соціального сирітства постійно веде роботу щодо вчасного виявлення сімей/осіб, які опинилися або мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах.

14:36 05.01.2022

Опорний заклад Нижньосірогозький ліцей серед переможців відкритого обласного конкурсу на кращу шкільну їдальню

Їдальня посідає одне з найважливіших місць серед приміщень школи. Це і місце для прийому їжі, і територія відпочинку, де мають панувати комфорт, позитивна атмосфера та повинні головувати санітарно-гігієнічні норми.

13:17 05.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 05.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 05 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді, нових випадків  на коронавірусну інфекцію COVID-19  не зареєстровано.

09:54 05.01.2022

Україна вводить бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком 60+

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися. Літні люди зможуть отримати бустерну дозу щонайменше через шість місяців після другої.

14:28 04.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 04.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 04 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді, нових випадків  на коронавірусну інфекцію COVID-19  не зареєстровано.

13:41 04.01.2022

Пенсійний фонд інформує:    НА ХЕРСОНЩИНІ ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2021 РОКУ

Пенсійний фонд інформує: НА ХЕРСОНЩИНІ ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНКИ ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 1 грудня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1934 гривень. У зв'язку з цим переглянуто мінімальні пенсії за віком, по інвалідності та у зв’язку із втратою годувальника, що призначаються відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

11:53 04.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 31.12.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 31 грудня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 898 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 710 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 118   дітей.

18:12 31.12.2021

На теперішній час бригадами ПАТ «Херсонобленерго» продовжуються роботи по відновленню електропостачання населених пунктів громади

У зв’язку з ситуацією,  яка склалася на території громади відбулося чергове засідання оперативного штабу керівництва роботи щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов у 2021/22 роках на території селищної територіальної громади, у ході якого розглянуто  два питання:   про хід  робіт по усуненню наслідків, спричинених погіршенням погодних умов 28-29 грудня 2021 року та  щодо підготовки відповідних служб до дій у разі погіршення погодних умов на території громади в майбутньому.

14:52 31.12.2021