Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

13:48 19.01.2022

«Нижньосірогозьке бюро правової допомоги презентувало підсумки роботи  за минулий рік»

«Нижньосірогозьке бюро правової допомоги презентувало підсумки роботи за минулий рік»

Стаття 59 Конституції України гарантує «Кожен має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав».

10:38 19.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 19.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 19 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 29 (+16)  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 10 дітей. Одужало з початку року 4 особи.

10:34 19.01.2022

Працівники соціальних служб та установ громади здійснили рейд на території с. Нижні Торгаї

18 січня 2022 року за участі представників спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг», відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради, ювенальної превенції Генічеського районного відділу поліції здійснено профілактичний рейд на території с. Нижні Торгаї.

09:01 19.01.2022

Симптоматика нового штаму коронавірусу “Омікрон”

Світові тенденції свідчать про стрімке поширення нового штаму COVID-19 “Омікрон”. Наразі щодо нього ще тривають дослідження, проте вже можна виокремити симптоми, які найчастіше зустрічаються у хворих на вказаний штам.

13:45 18.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 18 січня 2022 року

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 18 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 13  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 2 дитини. Одужало з початку року 4 особи.

09:34 18.01.2022

Про необхідність дотримання протиепідемічних заходів під час проведення свята Водохреща у селі Першопокровка, говорили сьогодні під час наради при заступнику селищного голови

Триває організаційний етап підготовки до свята Водохреща, який планується провести на території «Першопокровського хуторка». Раніше вже обговорили усі деталі театралізованого дійства «Від Різдва Христового до Йордану: відпрацювали сценарій та його учасників. Сьогодні ж провели нараду при заступнику селищного голови Оксані Полуекто, присвячену темі: недопущення поширення коронавірусної інфекції.

12:18 17.01.2022