Дата: від до Скинути

На базі спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування відбулося навчання для фахівців із соціальної роботи

На базі спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулося перше в 2022 році навчання для фахівців із соціальної роботи.

16:41 13.01.2022

Про впровадження на території громади програми «Рука допомоги», спрямованої на надання допомоги для здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї, гворили сьогодні під час засідання робочої групи

Сьогодні, 13  січня, заступник селищного голови Оксана Полуекто провела  засідання робочої групи за участю представників відділів: надання соціальних послуг Нижньосірогозької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості; соціального захисту населення, медицини та служба у справах у дітей селищної ради; економічного розвитку, торгівлі, розвитку підприємництва, інвестицій та комунальної власності селищної ради,  а також КЗ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».

14:45 13.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 13.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 13 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 12 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 2 дитини. Одужало з початку року 4 особи.

10:38 13.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 12 січня 2022 року

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 12 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 12 (+3) нових випадків  на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 2 дитини. Одужало з початку року 4 особи. На стаціонарному лікуванні перебуває  1  хворий, на амбулаторному  лікуванні - 9 хворих на коронавірусну інфекцію. За  2022 рік померло 2 (+1) особи від ускладнень, викликаних COVID-19.

09:54 12.01.2022

Усі охочі повнолітні жителі громади можуть щепитися бустерною дозою вакцини від COVID-19 у Нижньосірогозькому Центрі первинної медико-санітарної допомоги

У кабінеті щеплення комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» ведеться активна робота по вакцинації населення від коронавірусної хвороби.

09:10 12.01.2022