Дата: від до Скинути

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції на Сірогозщині станом на 17 січня 2022 року

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 17 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 13  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема, із числа захворілих 2 дитини. Одужало з початку року 4 особи. На стаціонарному лікуванні перебуває  1  хворий, на амбулаторному  лікуванні – 10  хворих на коронавірусну інфекцію. За  2022 рік померло 2  особи від ускладнень, викликаних COVID-19.

09:44 17.01.2022

14 січня, у перший день Нового року за старим стилем, до селищної ради завітали колядники

Вшановуючи давні українські традиції, із різдвяною зіркою,  веселою колядою,  щедро посіваючи на добро та вдачу, до Нижньосірогозької селищної ради сьогодні, 14 січня, завітав святковий вертеп. Вихованці  комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» разом зі своїми наставниками та директором комунального закладу Маргаритою Тюшко у віршах та піснях бажали усім присутнім миру і злагоди, щастя, добробуту та усяких гараздів. Вона подарувала трудовому колективу селищної ради чудову картину, виготовлену вихованцями будинку творчості. Раніше керівництво ради вже мало змогу переконатися у їхній  вправності та майстерності, адже напередодні новорічних свят директорка закладу подарувала  виготовлені гуртківцями новорічні композиції, які нині прикрашають кабінети працівників селищної ради, нагадуючи про свята.

21:55 14.01.2022

Найсімейнішим, найтеплішим і найрадіснішим святом у світі вважаються Новий Рік та Різдво Христове. Багато хто вірить, що Новорічна ніч виконує всі бажання. Люди надсилають  святкові листівки, подарунки своїм родичам, друзям, роблять сюрпризи. Усі чекають новорічної казки та дива.  І мешканці відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» у с. Першопокровка не є виключенням. У такі дні вони як ніколи потребують ще більшої уваги та турботи.

19:18 14.01.2022

Про надання соціальних послуг  зі встановленням диференційованої плати в обсязі, визначеному державними стандартами соціальних послуг та нові норми часу надання соціальних послуг громадянам говорили під час навчання з соціальними робітниками

Сьогодні, 14 січня, відбулось навчання з соціальними робітниками відділення соціальних послуг за місцем проживання комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».

19:16 14.01.2022

Рішенням виконавчого комітету 22 жителя громади звільнено на 100% від плати за соціальне обслуговування та 7 осіб на 90%

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету селищної ради прийнято рішення про звільнення стовідсотково від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» 22 жителя громади.

16:52 14.01.2022

Провели перше засідання виконавчого комітету у 2022 році

Сьогодні, 14 січня, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради, на яке було винесено 19 питань, серед яких: схвалення змін та доповнень до селищної програми розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та підвищення організації безпеки дорожнього руху в населених пунктах Нижньосірогозької селищної територіальної громади;  до програми благоустрою населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

16:47 14.01.2022