Дата: від до Скинути

Флешмоб «З Україною в серці» в комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

21 січня 2022 року відвідувачі відділення соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» стали учасниками святкового флешмобу «З Україною в серці». На одному урочисто оформленому плакаті всі бажаючі мали змогу залишити побажання Україні. Соборній. Вільній. Самостійній.

15:49 21.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 21.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 21 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 29  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 10 дітей. Одужало з початку року 4 особи.

15:21 21.01.2022

У 2021 році скарбниця Нижньосірогозької громади отримала понад 95 мільйонів гривень податків і зборів

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Нижньосірогозької селищної територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців понад 95 млн гривень податків і зборів. Це більш як на 9 млн гривень перевищує показники 2020 року.

14:06 21.01.2022

«Омікрон» передається швидше попередніх штамів

Штам «Омікрон» дедалі частіше виявляється серед підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в Україні. Однак про домінування у нас саме цього штаму говорити зарано. Про особливості «Омікрону» міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розказав сьогодні, 20 січня, під час брифінгу з журналістами.

10:33 21.01.2022

Як подати заявку на виплату за програмою єПідтримка

Президентом України ініційовано програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час карантину. Держава вдячна тим людям, які вакцинувались, і пропонує за рахунок коштів, наданих за участь у кампанії вакцинації, підтримати бізнес зі сфери культури, спорту, перевезень, які найбільше постраждали під час карантину.

10:31 21.01.2022

До високошвидкісного оптичного інтернету були підключені 9 населених пунктів громади

У 2021 році Нижньосірогозька селищна територіальна громада отримала субвенцію з державного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до інтернету в сільській місцевості у дев’яти населених пунктах, а саме селах Анатолівка, Братське, Верби, Верхні Торгаї, Вільне, Дем’янівка, Новопетрівка, Першопокровка, Степне.

14:20 20.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 20.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 20 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 29  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 10 дітей. Одужало з початку року 4 особи.

10:43 20.01.2022

Здійснено перевірку роботи соціального робітника у с. Нижні Торгаї

Комунальна установа «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» продовжує активну роботу, спрямовану на забезпечення якісного соціального обслуговування громадян за місцем проживання.

17:17 19.01.2022

Гостей Нижньосірогозького центру надання соціальних послуг радо зустрічали солодощами, теплим чаєм та чистою хрещеною водою

19 січня в день свята Водохреща у комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» всіх гостей радо зустрічали солодощами, теплим чаєм та чистою хрещеною водою.

17:13 19.01.2022