Важлива інформація

Працевлаштування людей з інвалідністю

Кожен українець повинен мати безбар’єрний доступ до робочого місця та можливість брати участь в економічному житті країни. Щоб посилити зацікавленість роботодавців наймати людей з інвалідністю, Уряд запровадив програму компенсацій за облаштування робочих місць для них.

14:54 11.07.2024

Список справ, які варто зробити перед мобілізацією чималий. Розповідаємо, що потрібно зробити перед мобілізацією з погляду турботи про власне здоров’я

Перевірте, чи працює ваш сімейний лікар. Якщо раптом ваш сімейний лікар звільнився, у медичному закладі, в якому ви підписували декларацію, вам запропонують іншого лікаря. Обов’язково укладіть нову декларацію

14:34 11.07.2024

Декілька дієвих порад, які допоможуть пережити спеку з мінімальними витратами електроенергії та максимальною користю для енергосистеми країни.

Літня спека – це виклик, а надто з огляду на те, що у країні тривають бойові дії, і енергетична інфраструктура зазнає постійних атак. У цей складний час важливо зберігати комфорт, разом з тим знижуючи навантаження на енергомережу

14:00 11.07.2024

Безкоштовна психологічна підтримка для родин ветеранів та військовослужбовців в рамках проекту «Стійка родина – сильна країна».

На стосунки в парі зараз суттєво тиснуть стресові чинники воєнного часу. Якщо ви відчуваєте, що віддалилися від свого партнера, що між вами з'явилося непорозуміння, стало більше напруги та конфліктів, можна хибно подумати, що почуття не пройшли випробування, що відбувається незворотна катастрофа, що вашій парі загрожує розлучення.

12:38 11.07.2024

Обстеження зруйнованого житла тепер проводитиметься і на території активних бойових дій — рішення Уряду

До цього часу не було можливим проводити комісійне обстеження та фіксацію знищених війною об’єктів на території активних бойових дій. Тому дані про знищені об’єкти на цих територіях не потрапляли до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна. Відповідно, громадяни не мали змоги отримати компенсації за програмою єВідновлення.

08:44 11.07.2024