Дата: від до Скинути

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19.

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 08 липня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитини.

10:30 08.07.2021

Для учасників соціального проекту «Університет ІІІ віку» влаштували театралізоване дійство з нагоди свята Івана Купала.

07 липня на базі комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбувся театралізований захід «Купальські відьми», на який були запрошені всі бажаючі та учасники соціального проекту «Університет ІІІ віку».

08:41 08.07.2021

07 липня  відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято  «Купальські відьми» для категорійних дітей.

07 липня відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято  «Купальські відьми» для категорійних дітей.

В ніч з 06 на 07 липня відзначається свято Івана Купала – традиційне дійство, яке має давні корені. Найпоетичніше свято, яке широко відзначається на Україні, традиційно вважають Івана Купала. Це день літнього сонцестояння, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя. За народними переказами саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть. А той, хто знайде її квітку, буде щасливим.

08:29 08.07.2021

07 липня заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з представниками селищної ради взяли участь у селекторній нараді, яку провів перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації  Андрій Шибаєв.

07 липня заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з представниками селищної ради взяли участь у селекторній нараді, яку провів перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв.

У ході наради обговорили можливість реалізації на території громад Херсонщини соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» та основні умови участі у проєкті.

15:35 07.07.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 07.07.2021

Станом на 07 липня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

09:59 07.07.2021

Підсумки Всеукраїнського змагання з безпеки дорожнього руху "Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30"

За підсумками Всеукраїнського змагання з безпеки дорожнього руху "Хештег-Марафон #SafetyChallenge?? #Love30" команда "Юні інспектори дорожнього руху" Верхньоторгаївської гімназії увійшла до 100 найкращих шкіл України, отримавши почесне 29 місце із 558 шкільних команд з 437 населених пунктів України та отримали подарунки від ГО "ТрафікЧелендж" - комплект світловідбиваючих жилетів.

09:40 07.07.2021

Самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом

З настанням пожежонебезпечного періоду зростає кількість пожеж, в тому числі в природних екосистемах,  після завершення збирання зернових культур мають місце неконтрольовані штучні пали сухої трави, стерні, лісосмуг, очеретів тощо, що є грубим порушенням природоохоронного законодавства.

16:18 06.07.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 06.07.2021

Станом на 06 липня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

11:08 06.07.2021

“Мобільний офіс” вперше виїхав для надання адміністративної послуги

З метою надання мешканцям нашої громади якісних та доступних адміністративних послуг, відділ ЦНАП Нижньосірогозької селищної ради вперше виїхав за місцем проживання заявника для надання адміністративної послуги з використанням Кейсу «Мобільний офіс».

08:00 06.07.2021