Дата: від до Скинути

Проєкт нового переліку адміністративних послуг соціального характеру винесено на розгляд сесії селищної ради

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку  селищної ради, у ході якого було схвалено проєкт рішення про включення до переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради нової адміністративної послуги – реєстрація пасіки.  Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом у місцевих державних адміністраціях або в органах місцевого самоврядування.

10:33 27.04.2021

Селищною радою проведено конкурс на заміщення вакантних посад

26 квітня проведено конкурси на посади: начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва, а також на начальника відділу економічного розвитку, підприємництва і інвестицій Нижньосірогозької селищної ради.

10:31 27.04.2021

Презентовано книгу пам’яті та спогадів «Чорне вогнище скорботи»

Сьогодні, 26 квітня, у день 35-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції вдова померлого ліквідатора Леоніда Кривенка – Людмила Кривенко презентувала книгу пам’яті та спогадів «Чорне вогнище скорботи», яка містить матеріал про героїв-ліквідаторів Сірогозщини.

19:34 26.04.2021

З нагоди 35-ї річниці Чорнобильської трагедії  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено відзнаками

З нагоди 35-ї річниці Чорнобильської трагедії учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено відзнаками

З нагоди 35-ї річниці Чорнобильської трагедії, 22 учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено відзнаками - медалями «35 років Чорнобильської Катастрофи». А саме:

19:27 26.04.2021

Подякували учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за їхній подвиг.

Вже 35 років поспіль квітень асоціюється у нас не лише з теплом і відродженням природи, але й зі страшною катастрофою, трагедією багатьох тисяч людей, яких іменують універсальним поняттям „Чорнобильці”. 26 квітня наша країна разом з усім світом вшановує  жертв радіаційних аварій та катастроф.

19:18 26.04.2021

Вшанували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та пам’ять про померлих

У річницю трагедії на Чорнобильській атомній електростанції селищний голова Дмитро Такаджи разом з ліквідаторами, вдовами ліквідаторів та постраждалими внаслідок Чорнобильської трагедії вшанували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії та пам’ять про померлих, поклавши квіти до пам’ятного знаку на честь вшанування подвигу ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії та посадивши туї.

19:10 26.04.2021

Аматори Верхньосірогозького та Новоолександрівського будинків культури привітали ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Аматори Верхньосірогозького та Новоолександрівського будинків культури привітали ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС, які проживають на території  старостинского округу, до якого входять села: Новоолександрівка,  Верхні Сірогози, селище Сірогози  Нижньосірогозької селищної ради.

19:08 26.04.2021

Майстер-клас «Формування соціальної компетентності учнів через використання сучасних освітніх технологій на уроках історії та правознавства»

З метою підвищення методичного та практичного рівня професійної компетентності вчителів, визначення ефективних шляхів формування соціальної компетентності учнів на уроках історії, підвищення ефективності процесу навчання як основи розвитку особистості 23 квітня 2021 року у режимі онлайн на платформі ZOOM відбувся майстер-клас учителя історії та правознавства Вербівського ліцею Олени Білокриницької з теми «Формування соціальної компетентності учнів через використання сучасних освітніх технологій на уроках історії та правознавства».

13:14 26.04.2021

Представники громади взяли участь у семінарі-тренінгу «Розвиток відповідального татівства у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях»

Завідувач відділення соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Олена ГЕРАСІМОВА  та фахівець із соціальної роботи цієї ж установи Анастасія БЕЗГІНОВА взяли участь у семінарі-тренінгу «Розвиток відповідального татівства у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях».

12:58 26.04.2021