Дата: від до Скинути

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19 станом на 02 липня 2021 року.

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом  на 02 липня 2021 року   лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19  за 2021 рік – 181, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитей.

09:39 02.07.2021

Відбувся черговий виїзд мультидисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» до сіл Верхні Сірогози та Новоолександрівка.

Забезпечення життєдіяльності одиноких та одиноко проживаючих громадян, які потребують сторонньої допомоги, - одне з головних завдань комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальної допомоги», зокрема, відділення соціальних послуг за місцем проживання.      Спеціалісти відділення постійно здійснюють моніторинг ситуації серед підопічних на предмет належного соціального обслуговування, виконання умов договору, адже громадяни соціально-незахищених категорій потребують особливої уваги та турботи, доброго слова, фізичної та моральної підтримки.

23:39 01.07.2021

Провели третє засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Відділом економіки селищної ради спільно з робочою групою триває кропітка робота з розробки Стратегії розвитку громади. Завдяки консультаційній підтримці експерта з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою», Віктора Бондарука вдалося подолати значний шлях.

11:38 01.07.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом  на 01 липня 2021 року   лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19  за 2021 рік – 181, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитини.

10:56 01.07.2021

З 01 липня 2021 року Держпраці у взаємодії з соціальними парнерами розпочне масштабне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників.

Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, показала, що нехтуючи Законами України певні роботодавці допускають до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин, а працівники, в свою чергу, свідомо приховують даний факт, чим позбавляють себе мінімальних та соціальних гарантій.

11:15 30.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 30.06.2021

Станом на 30 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 181 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

10:16 30.06.2021

Літнє оздоровлення дітей Сірогозщини розпочато!

30 червня у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Орльонок», що у місті Генічеськ розпочинається перша  зміна,  яка триватиме 16 календарних днів. 30 дітей пільгових категорій, які проживають у населених пунктах Нижньосірогозької громади, розпочнуть тут своє оздоровлення.

10:06 30.06.2021

46 дітей пільгових категорій, які проживають на території Нижньосірогозької громади безкоштовно відвідали циркову виставу.

46 дітей пільгових категорій, які проживають на території Нижньосірогозької громади безкоштовно відвідали циркову виставу, яка відбулася 29 червня біля стадіону «Скіф», що у селищі Нижні Сірогози. Безкоштовні запрошення були надані адміністрацією цирку для категорійних дітей.

09:55 30.06.2021