Дата: від до Скинути

Представниця громади взяла участь у тренінгу-навчанні «Менторська підтримка зі створення та діяльності центрів реабілітації підтримки»

Організатор культурно-дозвіллевої діяльності комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Людмила ТКАЧЕНКО пройшла тренінг-навчання на тему: «Менторська підтримка зі створення та діяльності центрів реабілітації підтримки». Захід відбувся у м. Херсон з 30 червня по 01 липня 2021 року в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення, UNFPA і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

13:11 05.07.2021

Обласна селекторна нарада від 5 липня 2021 року

Сьогодні, 5 липня, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана ПОЛУЕКТО та Сергій ДАШКОВСЬКИЙ разом із керівниками відділів взяли участь у обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Андрій ШИБАЄВ.

12:54 05.07.2021

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ З 01.07.2021

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» з 1 липня підвищився розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1854 гривень. У зв'язку з цим органи Пенсійного фонду перерахували мінімальні пенсії за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника, що призначені відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мінімальні пенсії у зв'язку з втрату годувальника, призначені відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

11:52 05.07.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 05.07.2021

Станом на 05 липня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 368 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

10:05 05.07.2021

Вчора, 03 липня, представники Нижньосірогозької селищної територіальної громади, на чолі з заступником селищного голови Сергієм Дашковським завітали на ХVІІІ Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі».

На дводенний Фестиваль з’їхалися кращі творчі фольклорні колективи, солісти, танцюристи, театрали, музиканти, майстри народних промислів, поціновувачі народних традицій, обрядів та дійств із різних областей України.

16:16 04.07.2021

Юні футболісти Сірогозщини отримали нагороди від Херсонської обласної асоціації футболу за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті Херсонської області з футболу у Першій лізі серед команд юнаків 2007 року народження (U-14) сезону 2020/21 року.

Вчора, 03 липня, на стадіоні «Скіф» голова Генічеської районної асоціації футболу, член виконавчого комітету Херсонської обласної асоціації футболу Юрій Сердюк вручив гравцям команди «Тарпан» нагороди від Херсонської обласної асоціації футболу за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті Херсонської області з футболу у Першій лізі серед команд юнаків 2007 року народження (U-14) сезону 2020/21 року.

13:56 04.07.2021

Команди ветеранів «Тарпан» та «Енергія» зіграли в нічию – 1:1.

03 липня у селищі Нижні Сірогози на стадіоні «Скіф», в рамках Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд 2021 року», відбулася гра  між командами  «Тарпан» (смт.Нижні Сірогози) та «Енергія» (м.Нова Каховка).

12:21 04.07.2021

Привітання селищного голови з Днем національної поліції України; Днем Військ Протиповітряної оборони України; Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Днем судового експерта України.

Сьогоднішній день багатий на професійні свята. Адже 4 липня в Україні відзначають: День національної поліції України; День Військ Протиповітряної оборони України; День Військово-Морських Сил Збройних Сил України та День судового експерта України.

11:20 04.07.2021

Проводено профілактичну роботу з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

Важливе місце у системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених займає соціально-виховна робота. Одним із важливих аспектів діяльності комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» є взаємодія із Нижньосірогозьким районним сектором філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області.

22:26 02.07.2021

Проведено рейди-обстеження щодо стану оформлення трудових відносин із найманими працівниками, у ході яких виявлено 5 (п’ять) осіб, які не заключили трудові договори з роботодавцями.

Впродовж двох днів, 01 та 02 липня, робочою групою  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного Фонду України та Фонду соціального страхування України (затвердженої рішенням виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради від 17 лютого 2021 року №69) проведено рейди-обстеження щодо стану оформлення трудових відносин із найманими працівниками, у ході яких виявлено 5 (п’ять) осіб, які не заключили трудові договори з роботодавцями та не є суб’єктами господарювання.

14:57 02.07.2021