Хоча і «зелена»  зона, але ж карантин продовжено!

Роз’яснення начальника відділу державного нагляду за    дотриманням санітарного законодавства Нижньосірогозького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Лариси Качкарової щодо   карантинних обмежень у «зеленій» зоні.

13:58 12.07.2021

Сьогодні, 12 липня, заступники селищного голови взяли участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

У ході наради обговорили:  епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19; забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання; стан забезпечення оновленою містобудівною документацією населених пунктів територіальних громад області; щодо зниження рівня використання незадекларованої праці на території області. На завершення розглянули проблемні питання розвитку Хрестівської сільської територіальної громади.

11:52 12.07.2021

Працюємо над вирішенням питання щодо погашення заборгованостей за минулі роки колишніми сільськими комунальними підприємствами, які дісталися у спадок правонаступнику - СКП "КОМСЕРВІС"..

Сьогодні зранку секретар селищної ради Світлана Кутіщева разом із заступниками селищного голови провели нараду з керівниками, відповідальними за здійснення повноважень селищної ради у сфері надання житлово-комунальних послуг населенню. На нараду також були запрошені спеціалісти виконавчої служби. Адже необхідністю скликання даної наради слугувала необхідність термінового вирішення проблемних питань, пов’язаних з правонаступництвом прав та обов’язків від сільських комунальних підприємств колишніх сільських рад новоствореному комунальному підприємству «КОМСЕРВІС».

11:46 12.07.2021

Інформація про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19 станом на 12 липня 2021 року.

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 12 липня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

09:18 12.07.2021

Про основні правові засади захисту прав дітей з інвалідністю говорили сьогодні у Центрі  надання соціальних послуг.

Про основні правові засади захисту прав дітей з інвалідністю говорили сьогодні у Центрі надання соціальних послуг.

09 липня  на базі Комунальної установи «Нижньосірогозький Центр надання соціальних послуг» відбулась зустріч з Інесою УГОРЧУК - начальником відділу «Нижньосірогозьке бюро правової допомоги» Каховського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Розгладялась актуальна для батьків тема «Основні правові засади захисту прав дітей з інвалідністю», адже нормативно-правова база постійно оновлюється та змінюється, і необхідно бути максимально обізнаним, щоб правильно користуватися своїми правами.

16:03 09.07.2021

Керівниця відділу Нижньосірогозького ЦНАП взяла участь у обговореннях щодо розбудови сфери адмінпослуг

07 липня  начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Алевтина ГОЛТАЄВА взяла участь у круглому столі на тему «Доступні адміністративні послуги як індикатор реформи децентралізації», який організований і проведений Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

14:33 09.07.2021

На вулиці Незалежності, біля закладу дошкільної освіти, встановлено пристрої примусового зниження швидкості руху автомобілів - "лежачі поліцейські".

Вулиця Незалежності є центральною, тож рух транспорту тут досить жвавий, адже в центральному її районі функціонує ряд закладів торгівлі: магазини та центральний ринок «Хортиця», до яких прямують автотранспортні засоби з товаром та покупці.

14:25 09.07.2021

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19 станом на 09 липня 2021 року.

За інформацією Комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 09 липня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитини.

11:37 09.07.2021

З 16 липня - ще більше української мови!

16 липня 2019 року набрав чинності Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який також відіграє надзвичайно важливу роль у зміцненні української незалежної держави. Перші два роки дії Закону підтвердили його ефективність, консолідуючу роль та  підтримку з боку суспільства. 16 липня 2021 року розпочинається новий етап втілення норм цього закону, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набувають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидавництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

15:31 08.07.2021