Дата: від до Скинути

Єдине, чим можна убезпечити себе та своїх рідних від зараження на коронавірусну інфекцію COVID-19 – щеплення.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної хвороби на території Нижньосірогозької громади продовжується кампанія з вакцинації населення. Для того, щоб повноцінно імунізуватися від COVID-19, необхідно отримати дві дози однієї вакцини.

16:58 24.06.2021

Продовжується перевірка сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Завідувачем сектору, начальником служби у справах дітей  відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Оленою ВЕЛИЧКО та представниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Оленою ГЕРАСІМОВОЮ, Інною ГАНЖОЮ та Анастасією БЕЗГІНОВОЮ перевірено умови проживання сімей з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах на території села Верхні Сірогози. Відвідали 4 родини, в яких виховується 11 дітей.  З батьками вкотре проведено бесіди щодо відповідальності за невиконання батьківських обов’язків. Перевірено наявність  одягу в дітей, забезпеченість родин продуктами харчування. Про перевірку умов проживання складено відповідні акти.

16:10 24.06.2021

Сьогодні, 24 червня, селищний голова Дмитро Такаджи разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Наталією Вязовою взяли участь в обласному освітньому форумі «Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини», який має на меті – сформувати спроможну освітню систему та ефективну мережу закладів загальної середньої освіти в територіальних громадах.

15:50 24.06.2021

Сьогодні, 24 червня, відбулось засідання ІХ сесії Нижньоірогозької селищної ради, на якому депутатами було розглянуто та затверджено 74 питання порядку денного, з яких 34 – земельних.

У роботі сесії брали участь 18 депутатів селищної ради, заступники селищного голови, старости сіл, керівники комунальних закладів та відділів селищної ради.

14:44 24.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 24.06.2021

Станом на 24 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 181 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

11:41 24.06.2021

23 червня селищний голова Дмитро Такаджи з керівниками відділів та комунальних закладів провів апаратну нараду з проблемних питань, які існують в громаді, на якій обговорили шляхи їх вирішення.

Всі галузі потребують відпрацювання умов функціонування, значну частину з них , займають надання послуг в житлово-комунальному господарстві. Тож розпочали з комунальної сфери. Вкотре обговорили необхідність розширення сфери надання послуг населенню у даній сфері, обрахування собівартості даних робіт, потребу в облаштуванні контейнерних площадок, придбання сміттєвих баків, своєчасне прибирання та вивезення сміття, розроблення правил утримання і облаштування прилеглих територій до комунальних установ, адміністративних будівель та об’єктів торгівлі, заключення договорів з власниками чи орендарями цих будівель, визначення та облаштування місць сезонної торгівлі, облаштування парковочних місць та розмітки на пішохідних переходах у центрі селища та у селах біля освітніх закладів.

09:26 24.06.2021

В громаді продовжується робота по вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією.

Наразі на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» жителі громади отримують другу дозу вакцини AstraZeneca.

17:43 23.06.2021

Перший етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новопетрівського ліцею Нижньосірогозької селищної ради відбувся.

23 червня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксани Полуекто пройшов перший етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новопетрівського ліцею Нижньосірогозької селищної ради.

17:16 23.06.2021

Під час наради з податківцями обговорили існуючі ресурси в громаді та заходи, які необхідно здійснити для наповнення селищного бюджету.

Про існуючі ресурси для наповнення селищного бюджету говорили сьогодні, 23 червня, у ході наради при заступнику селищного голови Оксані Полуекто з податківцями, старостами сіл та спеціалістами із земельних питань.

16:45 23.06.2021