Дата: від до Скинути

На "Святі поля, хліба і душі", яке відбулося вчора, 19 червня, урочисто прикрашена площа, встановлені фотозони та інформаційні стенди, демонстрація тематичних відео створювали святковий настрій всім, хто завітав на свято.

Сірогозьку гостинність демонстрували старостинські округи, представивши гостям вироби декоративно-прикладного мистецтва місцевих майстрів. Селище представив комунальний заклад "Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва", які демонстрували сувенірну продукцію, виготовлену вихованцями закладу.

13:47 20.06.2021

На святкуванні Дня фермера сільгосптоваровиробники продемонстрували сучасну сільськогосподарську техніку.

Для професіоналів та зацікавлених осіб на святі, присвяченому Дню фермера, яке проходило 19 червня у селищі працювала виставка сільськогосподарської техніки, яку продемонстрували: ТОВ «Новопетрівське» (керівник Павло Шмигирівський), ФГ «Козаче» (керівник Василь Дудка) та ТОВ «Агроінвест М» (керівник Ігор Федосєєв).

08:25 20.06.2021

Відтепер у селищі функціонуватиме чудовий ігровий майданчик для дітей.

19 червня селищний голова Дмитро Такаджи разом з заступниками та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради на вулиці Незалежності відкрили дитячий майданчик. На відкриття завітали діти разом з мамами, які подякували за те, що тепер у селищі є таке місце, де після роботи чи у вихідний день можна відпочити разом з своїми дітьми. Дітлахів пригостили морозивом і вони відразу кинулися випробували встановлені тут гойдалки, гірку та інші знаряддя.

07:45 20.06.2021

Обговорили питання щодо необхідності суворого дотримання протиепідемічних заходів та санітарних норм під час роботи.

Завтра у селищі з нагоди Дня фермера планується провести масовий захід, впродовж якого працюватимуть ряд локацій. З метою забезпечення безпечного відпочинку для наших жителів та гостей громади напередодні свята заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з виконуючим обов’язки начальника Нижньосірогозького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергієм Чебукіним та начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ларисою Качкаровою провели нараду з місцевими підприємцями, які реалізовуватимуть свою продукцію під час заходу.  Обговорили питання щодо необхідності суворого дотримання протиепідемічних заходів та санітарних норм під час роботи й інші організаційні питання.

17:57 18.06.2021

З нагоди православного свята - Трійці для категорійних дітей провели театралізований захід

20 червня 2021 року ми святкуємо Зішестя Святого Духа, або ж Трійцю - одне з дванадцяти найбільших свят православного люду.  На 50-й день після Великодня у природі настає справжній розмай: усе на цей момент буяє, квітне, гуде, цвірінькає і пахне. Віряни святкують Святу Трійцю або ж П'ятдесятницю, День Зіслання Святого Духа, Зелену неділю - справді великий день у нашій народній історії. Бо стільки розповідей, легенд, історій пов'язано з цим днем: кожній родині буде про що згадати, на що спрямувати свої надії.

17:36 18.06.2021

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19

Станом  на 18 червня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 181 випадок, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитей.

16:40 18.06.2021

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступником Сергієм Дашковським привітали медиків Сірогозщини з професійним святом

Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

16:26 18.06.2021