Дата: від до Скинути

Обговорили питання щодо необхідності суворого дотримання протиепідемічних заходів та санітарних норм під час роботи.

Завтра у селищі з нагоди Дня фермера планується провести масовий захід, впродовж якого працюватимуть ряд локацій. З метою забезпечення безпечного відпочинку для наших жителів та гостей громади напередодні свята заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з виконуючим обов’язки начальника Нижньосірогозького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергієм Чебукіним та начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ларисою Качкаровою провели нараду з місцевими підприємцями, які реалізовуватимуть свою продукцію під час заходу.  Обговорили питання щодо необхідності суворого дотримання протиепідемічних заходів та санітарних норм під час роботи й інші організаційні питання.

17:57 18.06.2021

З нагоди православного свята - Трійці для категорійних дітей провели театралізований захід

20 червня 2021 року ми святкуємо Зішестя Святого Духа, або ж Трійцю - одне з дванадцяти найбільших свят православного люду.  На 50-й день після Великодня у природі настає справжній розмай: усе на цей момент буяє, квітне, гуде, цвірінькає і пахне. Віряни святкують Святу Трійцю або ж П'ятдесятницю, День Зіслання Святого Духа, Зелену неділю - справді великий день у нашій народній історії. Бо стільки розповідей, легенд, історій пов'язано з цим днем: кожній родині буде про що згадати, на що спрямувати свої надії.

17:36 18.06.2021

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19

Станом  на 18 червня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 181 випадок, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитей.

16:40 18.06.2021

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступником Сергієм Дашковським привітали медиків Сірогозщини з професійним святом

Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

16:26 18.06.2021

Обговорили заходи щодо співпраці з питань наповнення доходної частини бюджету громади

Сьогодні селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступником Оксаною Полуекто провели робочу нараду з фахівцями Нижньосірогозької Державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області стосовно організації роботи по залученню до оподаткування об’єктів нерухомості та обговорили заходи щодо співпраці з питань наповнення доходної частини бюджету громади.

15:18 17.06.2021

На засіданні  комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям селищної ради розглянуто 12 заяв, з них 1 заява – онкологічне  захворювання, 2 заяви – лікування дітей, 9 заяв – інші захворювання.

17 червня заступник селищного голови Сергій ДАШКОВСЬКИЙ провів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

15:05 17.06.2021

Піклуємось про безпеку дітей та працівників освіти під час навчального процесу та перебування у закладах освіти. На даний час тривають роботи по встановленню системи пожежної сигналізації у Братській початковій школі.

З метою забезпечення безпеки під час навчання та перебування  у закладах освіти,  із селищного бюджету виділено кошти у сумі 400,0 тис.грн.  на встановлення системи пожежної сигналізації та мовного оповіщення про пожежу з системою централізованого спостереження будівлі Братської початкової школи.

14:07 17.06.2021

Напередодні свята Трійці на базі комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулось засідання гуртку любителів співу «Надвечір’я»

Зелені свята – саме так нерідко називають Трійцю. Трійцю відзначають щорічно через 7 тижнів після Великодня – на 50-й день. Трійця є одним з головних свят у християнстві. Вона відноситься до числа дванадесятих свят. Трійця відзначається цього року у неділю, 20 червня. У народі прийнято вважати, що Зелені свята символізують грань між весною та літом.

13:29 17.06.2021