Дата: від до Скинути

Оперативна нарада щодо поточного стану захворюваності на коронавірусну хворобу в області

Сьогодні, 16 червня, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана ПОЛУЕКТО та Сергій ДАШКОВСЬКИЙ разом із керівниками відділів взяли участь у оперативній нараді щодо поточного стану захворюваності на коронавірусну хворобу в області та здійснення організаційних заходів щодо запобігання її поширенню, яку провів голова обласної державної адміністрації Сергій КОЗИР.

09:21 16.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 15.06.2021

Станом на 15 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 181 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

13:41 15.06.2021

Відтепер маломобільні верстви населення Сірогозщини та мешканці віддалених від Нижньосірогозького ЦНАПу населених пунктів зможуть отримати адміністративні послуги, не відвідуючи установу.

На даний час начальник відділу селищної ради «Нижньосірогозький центр надання адміністративних послуг» Алевтина Голтаєва бере участь у семінар-тренінзі «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства», організований обласною державною адміністрацією та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Учасники семінару: керівники ЦНАПів Херсонської та інших областей, представники Міністерств.

08:56 15.06.2021

Ігрові набори LEGO Play Box для першокласників Нижньосірогозької селищної територіальної громади

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України щодо безкоштовного забезпечення перших класів закладів загальної середньої освіти ігровими наборами LEGO Play Box та відповідно до розподілу управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації наборів між закладами освіти територіальних громад, п’ять шкіл Нижньосірогозької селищної ради отримали ігрові набори LEGO Play Box: опорний заклад Нижньосірогозький ліцей, Верхньосірогозький, Нижньоторгаївський, Новоолександрівський і Першопокровський ліцеї.

08:05 15.06.2021

Обласна селекторна нарада від 14.06.2021

Сьогодні, 14 червня, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана ПОЛУЕКТО та Сергій ДАШКОВСЬКИЙ разом із керівниками відділів взяли участь у обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів голова обласної державної адміністрації Сергій КОЗИР.

14:45 14.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 14.06.2021

Станом на 14 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 180 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

10:05 14.06.2021

Нижньосірогозька селищна територіальна громада пройшла відбір та отримає з держбюджету кошти на підключення 9 населених пунктів до високошвидкісного оптичного інтернету.

9 червня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою затвердив розподіл фінансування  серед 670 територіальних громад, до яких увійшла і Нижньосірогозька селищна територіальна громада, для реалізації цілей проєкту «Інтернет-субвенція» — під’єднання до високошвидкісного оптичного інтернету 3 тис. сіл.

09:23 14.06.2021

З рахунком 2:4 переможцем календарної гри ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд»  стали гості з СК «Каховка».

Сьогодні, 12 червня, на стадіоні «Скіф» команда «Тарпан» (смт.Нижні Сірогози) провели календарну гру ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд» з СК«Каховка» (м.Каховка).

23:06 12.06.2021