Приєднуйся до боротьби з наркозлочинностю!

Для боротьби з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Національній поліції України було утворено Департамент боротьби з наркозлочинністю, зокрема й Управління боротьби з наркозлочинності у Херсонській області. Одним з пріоритетних напрямків роботи підрозділу є боротьба проти розповсюдження наркотичних засобів із використанням інноваційних технологій, тобто через мережу «Інтернет».

09:26 19.04.2021

Використання проєктних технологій на уроках географії та фінансової грамотності

16 квітня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено в онлайн - режимі засідання майсер-класу вчителів-майстрів: Пендак Л.С., вчителя географії ОЗ Нижньосірогозького ліцею та Кобиляцької Т.З., вчителя географії  Першопокровського ліцею.

17:36 16.04.2021

По роботі відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради визначається стан благоустрою по всій громаді.

Адже комунальні послуги для населення є першочерговою потребою, а приведення якості їх надання до належного стану – нашою першочерговою задачею. Для цього необхідно спланувати поетапне проведення ремонтних робіт: водопроводів, вуличного освітлення, дорожнього покриття вулиць, під’їздів та інших робіт, які необхідно провести в населених пунктах громади. Відпрацювати весь перелік робіт відповідно до існуючих селищних програм.

16:45 16.04.2021

«круглий стіл» - «Роль військово-патріотичного виховання у формуванні в учнівської молоді патріотизму національної свідомості та гідності»

На виконання плану основних заходів з питань допризовної підготовки учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради на 2020/21 навчальний рік (наказ відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради 09.03.2021 № 21) було організовано та проведено 15 квітня 2021 року в режимі онлайн «круглий стіл» з педагогами, відповідальними за виховну роботу у закладі загальної середньої освіти з питань військово-патріотичного виховання з теми «Роль військово-патріотичного виховання у формуванні в учнівської молоді патріотизму національної свідомості та гідності».

16:39 16.04.2021

Про карантинні обмеження, які діють на території Нижньосірогозької територіальної громади.

15 квітня 2021 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради, на якому розглядалось питання про оцінку  епідемічної ситуації та запровадження додаткових обмежувальних заходів у громаді.

12:09 16.04.2021

З 19 квітня дозволена робота закладів дошкільної освіти  та відвідування учнями 1 – 4; 11-х класів закладів загальної середньої освіти

Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради від 15 квітня 2021 року, починаючи з 19 квітня 2021 року, дозволена робота закладів дошкільної освіти  та відвідування учнями 1 – 4; 11-х класів закладів загальної середньої освіти, за умови дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50.

12:07 16.04.2021

Засідання спільноти вчителів художньо-естетичного циклу

15 квітня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників» в онлайн - режимі проведено засідання спільноти вчителів художньо-естетичного циклу «Моделювання уроків художньо-естетичного циклу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій».

11:07 16.04.2021

Здійснено черговий профілактичний рейд по сім'ям

15 квітня з  метою забезпечення прав дітей в умовах карантинних заходів  та виявлення фактів неналежного виконання батьківських обов’язків завідувачем сектора, начальником служби у справах дітей  відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Оленою ВЕЛИЧКО спільно з старшим дільничним офіцером поліції, майором поліції Євгеном ПРОСКУРНЯКОМ та представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Оленою ГЕРАСІМОВОЮ, та Інною ГАНЖОЮ перевірено умови проживання 16 дітей в 6 сім'ях  на території смт Нижні Сірогози та сіл Нижні Торгаї, Степне.

10:49 16.04.2021

Проведено рейд - обстеження фізичних осіб-підприємців

15 квітня робочою групою  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного Фонду України та Фонду соціального страхування України , які здійснюють свою діяльність на території селища  Нижні Сірогози.

09:45 16.04.2021